Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél pároddal naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél pároddal naturista szaunába?

Figyelt kérdés

Van a közelben egy naturista szauna (tehát fürdőruha nincs, lepedő van helyette, viszont a zuhanyzóban és a melegvizes medencében teljesen meztelen mindenki) és meghívott minket párom új baráti baráti köre.

3 nő, 2 férfi, akik közül ketten házaspárok. Átlagos emberek, normálisan viselkednek.

Csak ez meztelenség :)



2020. febr. 3. 18:45
1 2 3
 21/26 Kqwert Gábor ***** válasza:
85%

Én is szívesen megyek textilmentes szaunába.

A szaunalepedő nem szintetikus. Aki meg semennyire nem szereti mutogatni magát, az tekerje magát körbe vele. Többet takar, mint a bikini. :)

Finnországban munkatársak - férfiak és nők vegyesen - járnak közösen szaunázni (kint dolgozó ismerős mesélte), természetesen textilmentesen, ahogy ott szokás. Nyilván nem széttett lábakkal ülnek, de nem csinálnak belőle ügyet.

2020. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi kell szégyenérzetet okozzon, és mi prűdség, az megszokás kérdése. Van, ahol a nők fedetlen hajjal meztelennek érzik magukat; van, ahol tilos a topless fürdőzés, és van, ahol teljesen normális a meztelenség a szaunában/wellnesben. Nálunk ez utóbbi csak elterjedőben van. De ha eleve olyan baráti körrel mennél, akiknek ez normális, akkor nincs miért aggódnod.


Az emberi test látványa nem káros senkire sem. Gondolom, láttál már embert ruha nélkül, és a baráti kör is; várhatóan nem fognak rajtad meglepődni.


Vannak szép emberek és vannak kevésbé szép emberek; a szaunában ruha nélkül csakúgy mint az utcán, ruhában. A "tökéletes" test a szaunában ugyanolyan gyakorisággal fordul elő, mint az utcán, és ugyanúgy nem elvárás. Az ápoltság (legalább alapos szappanos zuhanyzás) igen, csakúgy, mint bármelyik uszodában. Ha valaki piszkos testtel ül bele egy medencébe, azon nem segít, ha van rajta fürdőruha.

2020. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A finnekben az volt a szokatlan nekem, hogy ők inkább meztelenek a közeli barátaikkal és rokonaikkal, mint azokkal, akiket nemrég ismertek meg. Én meg minél régebb óta ismerek valakit, annál kevésbé "nézném meg" a textilmentesben. Persze ha az elejétől fogva látnám mindenüket, akkor nem lenne gond.


Én elmennék a barátnőmmel, de ő nem akar textilmentesbe menni, se levetkőzni nem akar, sem azt, hogy bácsik lengessék előtte. Tehát mindkét részével baja van, amivel embereknek aggálya szokott lenni.

Egy lánytól olyat is hallottam, hogy ott elsősorban a 60+ éves fószerek/nők zavarják, még ha ő be is vállalná a meztelenséget. De ő az elmesélt esetben fürdőruhában lógott be, aminek én inkább örülök, mert nem voltam ott. :D

2020. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Engem egy ápolt szaunavendég korától és nemétől függetlenül egyáltalán nem zavar, miért is kellene, hogy zavarjon, nem feleségül akarom venni. Ugyanakkor egy akármilyen fiatal, aki minden testrészre kiterjedő tusfürdős tisztálkodás helyett megelégszik annyival, hogy legjobb esetben fürdőruhástul lecsapatja magát a tusolóban, az zavar. Bármilyen úszómedencében. Remélem, érthető, mire gondolok.
2020. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hétvégén elmentünk. Azt nem állítom, hogy rákattantam a szaunázásra, de senki nem bámult senkit. Tökre természetesen viselkedett mindenki.
2020. febr. 10. 12:55
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha belejössz, nagyon jó dolog a szaunázás. A lényege ugyanaz, mint a váltófürdőnek. Próbálj meg a lehető legmelegebb (> 90 °C) szaunában addig maradni, amíg csak bírod (legalább 12-15 perc), utána pedig tusolás után bele a hideg vízbe! Mindezt háromszor egymás után. Kezdőként ez nekem elképzelhetetlennek tűnt, de ma már nem hagynám ki. Olyan, mint az alkoholmámor, csak egészséges :-)
2020. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!