Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden PCOS lány szőrös ogre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden PCOS lány szőrös ogre lenne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy értelmes, kedves lánnyal, (aki ezek mellé még molett is, 60-65% közti csípő-derék aránnyal. imádom. vagy inkább imádnám.) viszont elriasztott kicsit, hogy nemrég diagnosztizálták pcos-el. Elég ritkán látok szakállas, szőröshátú lányokat, így egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mindenki így járjon. Sportol, nagyrészt tartja a diétáját is.

Tegyük fel, hogy nekem fontos egy nő testileg is (tehát az utóbbi hetek médiája alapján nőgyűlölő vagyok).

Mindenben megértjük egymást, hasonlóan gondolkodunk, de félek milyen lesz, ahogy a tengerparti szellő a mellszőrzetét borzolja.

Alkatra szinte egy az egyben Sirokai Diána modellre hasonlít. kb az eddigi életem koronája lenne egy ilyen nő. Na de mi lesz 5 év múlva?


2020. febr. 17. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Ééés tessék:

"PCOS kezelése, gyógyulás

A PCOS kezelhető. A folyamat a szervezetben megfordítható. A gyógyszeres kezelés mellett, a petefészek kéreg bemetszése jelenthet megoldást a betegség visszafordításában. PCOS kezelés része a diéta és rendszeres testmozgás is. PCOS (policisztás ovárium) esetén naponta ötszöri étkezés javasolt, megadott szénhidrát- és kalória tartalommal."


[link]


Majdnem ugyanazt írják, mint az IR-re. Aki meg igénytelen, azon meg nem kell csodálkozni, hogy" szőrös ogre", betegségtől függetlenül. Nem tudok sajnálni valakit csak azért, mert beteg, ha szarik a betegségére és egy orvosi tanácsot sem képes betartani a csökött agyával.

2020. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

170 cm vagyok, 47 kg. PCOS-es. Szőrös. A mellkasom is, a hasfalam is, a hátam is, de ezeken a helyeken világos a szőr. A combomon már sötét és hosszú, mint a vádlimon, azt már tudná "borzolni a szellő". A felsőtesten ez nem jellemző azért, szerintem a többi sorstársamnál sem.

Egyébként pedig örülj, hogy nem nyert mellé csúnya, zsíros, ragyás arcbőrt is, meg két pillanat alatt bezsírosodó tövű, száraz végű, vékony szálú, gubancolódó hajat. Én ezeket is.

2020. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy alja fazon vagy. Igen pcos miatt szőrös a hasam meg a hátam is, de nem olyan durva. Olyan a hátamon meg a hasamon a szőr mint egy női karon csak szőke. És szeret a párom, elfogadja és azt mondja aranyosak a pihéim. Az arcom is pihés, bár az id szőke és azt is szereti. Bántottak a karom miatt is, hogy jeti. Néha leborotválom, de én szeretem ha szőrös. Nem olyan mint egy pasinak, de nem akarok senkinek se megfelelni, főleg nem az olyan sheggfejeknek mint te és mint aki lejetizett.

De van egy kolléganő, neki is vannak szőrei, őt is szereti a párja és volt egy általános iskolás lány osztálytársam, akit mindog csúfoltak a bajsza meg erős szőre miatt. Olyan gonoszak az emberek. Pedig a szőr a mi részünk is. Borotválom a lábam remdszeresen, de nem fogom az egész testem szőrteleníteni. Ha szakállas lennék durván max akkor, de akkor se lenne senkinek joga beleszólni, hogy mit tegyek a szőrömmel

2020. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed te tökéletes vagy és ugyanígy fogsz kinézni 5 év múlva? Neked a nő csak arra kell,hogy kielégítsd a vágyaidat. Ha esze van a csajnak keres egy normálisat.
2020. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!