Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok/ élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok/ élnétek meg/ szólnátok hozzá ha a párotok kimenni külföldre?

Figyelt kérdés

Párom kapott ismerősétől egy ajánlatot, hogy Svájca idénymunka gyümölcs szedésre tudna menni, egy hónapot szeretne menni.

Együtt lakunk, igazából nem tartom vissza azt mondtam ha akar menjen.

Van dolog amire gyűjtene meg van kis adóssága.

Csak rossz lenne ha nem lenne itt. De tudok ez lesz a helyes, hogy menjen, mert máshogy nem tud gyűjteni és csak egy hónapról lenne szó.



2020. febr. 18. 20:49
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

"Megvan az esélye, hogy megbeszélje velem és együtt menjünk vagy ne menjünk. De ez a "léptem csá, azért legyél hűséges" dolog rohadt szánalmas. Egy ilyen ember nem tud párban gondolkodni."


Ez alapból nem a sztorimból indul ki. Ez lehet a te párkapcsolatodban a saját véleményed/ hogy élted meg. De az én sztorimban hol olvastad h én azt írtam volna megcsal? Miért is szánalmas ha vki kimegy kicsit külfödre, miért ne tudna párkapcsolatban élni?


Megvolt az esélye megbeszélte velem ő lehet megy én meg tuti maradok ennyi.

2020. febr. 19. 06:23
 32/35 anonim ***** válasza:

A kérdésedre visszatérve, azt tanácsolom, hogy bátorítást.

Ha neki olyan álma van amihez másképp nem ér el, nem volna jó, ha miattad mondana le róla. Ebbe értve azt is, hogy rád való tekintettel mondaná le.

Én öreg vagyok, voltam sorkatona is, akkor is volt néha egy hónap távollét.

Pocsék volt, de annál inkább örültünk, amikor találkoztunk

És annak ugye még értelme se volt nagyon.

Szerintem hálás lesz érte.

Nem lesz baj, ha szeretitek egymást.

2020. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom.
2020. febr. 19. 12:35
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hónapja vagyok távol , ez alatt 3× voltam otthon. Még hátra van két hónap.

Egy hónap úgy elmegy , hogy észre sem veszed szinte. :) Repül az idő.

2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszi 🌷🌹
2020. febr. 19. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!