Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok/ élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok/ élnétek meg/ szólnátok hozzá ha a párotok kimenni külföldre?

Figyelt kérdés

Párom kapott ismerősétől egy ajánlatot, hogy Svájca idénymunka gyümölcs szedésre tudna menni, egy hónapot szeretne menni.

Együtt lakunk, igazából nem tartom vissza azt mondtam ha akar menjen.

Van dolog amire gyűjtene meg van kis adóssága.

Csak rossz lenne ha nem lenne itt. De tudok ez lesz a helyes, hogy menjen, mert máshogy nem tud gyűjteni és csak egy hónapról lenne szó.



2020. febr. 18. 20:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért "fröcskölődik", mert közben törölve lettek kommentek. Tényleg hihetetlen egy rohadt kérdést nem lehet kiírni, mert bunkózni kezdenek az emberek.
2020. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
-törölve lettek a gyalázkodó kommentek
2020. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Az igen is bántó ha valaki azt írja h ez instant szakítás. Könyörgöm miért lenne az... Mert akar egy plusz pénzt keresni mert ami most kap semmi pluszt nem tud eltenni

Itt a szerelemed hiánya a lényeg... Nem tudom minek kell egyeseknek itt ferdíteni... Mert aki kimegy külföldre x okból az már csak nőhöz ugye?

Anyámat meg valaki még egyszer a szájára veszi.... 😡😡😡😡

2020. febr. 18. 22:29
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12 vagyok.Teljesen normális választ adtam, semmi sértő nem volt benne, erre akárcsak az előző válaszoló kérdezem, hogy ugyan miért 0% ? Kinek a lelkivilágát sértettem azzal, meg hogy kibírom a férjem nélkül 6 hétig úgy hogy közbe nem megyek falnak?:D
2020. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha mar svajc, en lehuznam az egesz nyarat a helyeben, akkor lesz penz lovera.
2020. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
25. Itt hobbiból pontoznak le lassan.
2020. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek adtam a zöld pacsit aki normálisan válaszolt nekem és köszönöm szépen! 🌹🌷


Van aki már ilyen troll és direktbe is! De az hogy valakinek az édesanyjáról kezd mocskolódi... Pofám leszakad... Bele nyúltál te söpredék, mert nem él!


Engem szidhatsz de anyámat meg páromat soha! 😡😡😡

2020. febr. 18. 22:34
 28/35 anonim ***** válasza:

"Az igen is bántó ha valaki azt írja h ez instant szakítás. Könyörgöm miért lenne az.."


A kérdésed: "Ti mit javasoltok/ élnétek meg/ szólnátok hozzá ha a párotok kimenni külföldre?"


Válasz: "Nekem ez instant szakítás"


Tehát felteszel egy kérdést, ő válaszol rá, hogy ő hogy élné meg, te szerinted ez meg sértő. Mégis minek kérdezed, hogy más hogy élné meg, ha csak a saját igazadat szajkózod?

2020. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Azért mert info tudatában ferdít. Köze nem volt a második részhez a sztorihoz.
2020. febr. 19. 05:36
 30/35 A kérdező kommentje:

Nem beszélve arról,.hogy nem lehwt egy kérdést feltenni, mert van akik kötekednek meg szitkozódnak... Sok unalmában nem tudja mit csináljon ember...


Mert itt a saját véleményetek alapján szidjátok a másikat... Miért szakítana,miért nőzni menne, meg nem gondolkodik kapcsolatban....

Akkor elég sok nőt csalnak külföldön 🤔


Másrészt meg undorító módon másnak az édesanyját kezdik el mocskolni... Ha élne se vehetnéd a szádra .

Privátban már nem tudtam neked írni de várom szerettel e leveled...


Ez a mai világ... Mindenki tökéletes csak az nem aki gyakorin feltesz egy kérdést.

Kötekedők ti se vagytok tökéletesek ti is követtek el hibát....

2020. febr. 19. 05:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!