Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok/ élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok/ élnétek meg/ szólnátok hozzá ha a párotok kimenni külföldre?

Figyelt kérdés

Párom kapott ismerősétől egy ajánlatot, hogy Svájca idénymunka gyümölcs szedésre tudna menni, egy hónapot szeretne menni.

Együtt lakunk, igazából nem tartom vissza azt mondtam ha akar menjen.

Van dolog amire gyűjtene meg van kis adóssága.

Csak rossz lenne ha nem lenne itt. De tudok ez lesz a helyes, hogy menjen, mert máshogy nem tud gyűjteni és csak egy hónapról lenne szó.



2020. febr. 18. 20:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
38%

Mi a férjemmel 6 hete csak skypen meg telefonon beszélünk.Ilyen a munkája.Negyed évente,fél évente előfordul, hogy el kell utaznia.Nem mondom, hogy nem lenne jó ha már hazajönne, de mi már megszoktuk a 8 év alatt ezeket a távolléteket.Szerintem simán ki lehet bírni ,ha az ember nem tragédiaként akarja megélni.Nyilván én is aggódom, baleset ne érje vagy ilyesmi, de mást nem tudok mint reménykedni.


Viszont felmerült bennem pár gondolat.1 hónapra ha kimegy még ha keres is mondjuk 500 ezer forintot (ha állják a szállást,meg az étkezést) akkor hol éri meg felrúgni a munkahelyét? 500-600 ezer forint nem egy akkora összeg amiért érdemes volna.(nem tudom mennyit fizetnek svájcba az én ismerőseim Ausztriába járnak ott ennél inkább kevesebbet szoktak kapni kicsivel.)

2020. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#11-es olvasás az megy?

Senki nem mondta hogy " léptem csá" közölte megy. Egyéltalán nem így kezdte,de gondolom mindent nem kell leírnom mert nem az a lényeg. Közel sincs instant szakításhoz. Én párom én ismerem.


Nem a fröcsögésre vagyok kíváncsi.

Na és aztán ha megcsal? Én bajom lesz nem a tiéd! Ez nem fog előfordulni ;) Erős a kapcsolatunk és pont ezért rossz belegondolni is, hogy egy hónapot nem lesz velem,de ő neki ez kell az álmához.

2020. febr. 18. 21:44
 13/35 A kérdező kommentje:

Mindenképpen többet kapna, mint most megértem ezt a lépést. Nem elhúzni akar, mert még gondolkodik rajta nem 100%os a döntése. Mint említettem én tuti nem megyek,mert van jól fizető állasom nekem az a fizu elég amire kell.


Aki meg nem tud olvasni meg kötekedni tud csak annak csak megsúgom nem igazán érdekel :) én ismerem és megbízok benne én is ezt tenném a helyében. Mások mocskolódása meg nem érdekel!


Sokan a párkapcsolat, hiány szerelem fogalmát se ismeritek... de véleményt már tudtok mondani 👏👏👏

2020. febr. 18. 21:50
 14/35 anonim ***** válasza:
56%

Barátom két hónapig volt továbbképzésen külföldön. Én meglátogattam, már az is egy élmény volt.

Egy hónap az elrepül, biztosan van hobbid, akkor arra áldozol majd több időt.

Kibírjátok, nyugi.

2020. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Én normálisan feltettem egy kérdést az meg hogy valaki már kötekedik, mint pl te is meg már beleképzel dolgokat az meg már csak unatkozik...

Érdemben nem tudtok hozzá szólni görgessetek tovább ;)

2020. febr. 18. 22:10
 16/35 A kérdező kommentje:

Anyámat meg ne merészeld a szádra venni te senkiházi söpredék! Tanulj meg tisztességesen beszélni! Senkinek nem írtam bántót, mert egyesek kötekedtek, de neked letépném azt a mocskos pofádat!

Anyámat ne vedd a szádra!!!

2020. febr. 18. 22:12
 17/35 A kérdező kommentje:
A " rohadek anyám" autóbalesetben meghalt fél éve te csicska... Biztos ő is előlem menekült ugye? T@karodjál akkor almát szedni azt legyen sar a közepén! Fordulj fel te mocsok!!!!
2020. febr. 18. 22:17
 18/35 anonim ***** válasza:
56%
A reakcióidból ítélve nagyon nincs rendben ez a kapcsolat. Nem fröcskölődnél így, ha minden rendben lenne a pároddal.
2020. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Írtam egy normális választ, ez minek lett lepontozva?

Kit sért az, hogy két hónapig kibírtuk és azt írtam, hogy ők is kibírják?

(Közben látom történt itt egy s más, csak törölték a válaszokat?)

2020. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le utolsó én zöldet adtam.

Igen anyámról kezdett el mocskolódni meg a páromról!

2020. febr. 18. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!