Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy két nap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy két nap után már más lányoknak írogat?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, lefeküdtünk. Ő utána keresett, hogy szeretne még találkozni. Én viszont nemet mondtam, mert most nem akartam ismerkedni. Még napokig erőltette, aztán megértette. Két nap eltelt, és látom két másik lány ismerőse lett, meg egy harmadiknak bókol a képe alá és dicséri. Előtte meg két nappal még azt mondta nekem, nem kell neki más lány. Én meg épphogy csak nemet mondok neki és máris repül rá más lányokra. Normális ez? Jogosan vagyok ezen kiakadva?


L/23


2020. febr. 20. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a véleményem az olyan nőkről akik csak dugni akarnak, de ismerkedni nem.

Normàlis esetben fordítva szokott lenni.

Szóval ne csodàlkozz hogy nem akar komolyat egy ilyen lotyótól.

2020. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatok alatt odaadtad magad, aztán nem adsz egyértelmű jelzéseket, utólag mondtad meg: mi van...

Sok az ilyen nő, én nem tudom őket értékelni sajnos.

2020. febr. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol:))) elkuldted, felfogta, most meg ez a baj??
2020. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakás kaland után akarsz játszmázni, kéretni magad?!

Fordítva laz a lovon.

Általában a fiúk szoktak lelépni az olyan könnyű, önmagukat lebecsülő nők mellől, akik azonnal odaadják magukat egy ismeretlennek.

Ő még akart pár kört futni, gondolhatta, hogy ha ilyen könnyen kapható vagy, arra még jól keszel párszor., kéznél

vagy. Nem jött be, továbblépett, de nyilván eddig is ugyanúgy csajozott, csak most neked rajta a figyelmed, ezért feltűnt.

Leadod magad a sárga földig, majd elutasítod, aztán elvárnád, hogy a küszöbödet rágja szerelmes bánatában?! Jóságos Ég!

2020. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ritkán mondom ezt, de te óriási gyökér vagy, lányom...
2020. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!