Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Felesben fizetők", ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Felesben fizetők", ezeket hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

40-es pasiként nem értem, hogy mennek nálatok ezek a dolgok, hogy számlák, szórakozás, műszaki dolgok, étterem, ruhák,...


Néhány példa:


- Étterem. Ha nekem telik jó étteremre, akkor a diáklány párom várjon a kocsiban egy Tescos kefírrel?

- Ne vegyek magamnak öltönyt, ha a lány csak a turiból tud öltözni?

- A diákhitele mellé, tegyem le neki, hogy havi 50-et adjon a csekkekre?

- Egyedül menjek nyaralni?

- Ne fizessem ki egyben a kocsit, hanem írassak rá is hitelt a részletekre? Vagy ne ülhessen bele?

- Inkább hagyja abba a sulit, ha nem tudja fizetni, miközben nekem aprópénz lenne?

- ...



2020. febr. 22. 13:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10


Ez viszont már picit "hurráoptimista".

2020. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

10.-nek.


EZ AZ!


Ez érdekel, hogy hogyan? Hogyan oldod meg, hogy te keresel havi 200-at, vagy semmit, a párod meg 500+ -t?

2020. febr. 22. 15:52
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Aki olyan spúr, hogy centre felez mindent, az nem fog nagy lábon élni, félrerak havi 300at és szépen éldegél kislábon a párjával
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Miért foglalkozol másokkal? Gondolom belerakták a bogarat a füledbe, hogy csak a pénzedért van veled.

Figyelj, ötezer jele van annak, hogy egy nő/lány szerelmes vagy sem. Aki nem szerelmes, az nem akar minden pillanatban veled lenni az elején sem, a szexben is érezhető, hogy nincs teljesen ott, a szerelmi vallomásaidtól pedig lefagy és még sorolhatnám.

Egy férfiben a nő a biztonságot keresi és ebbe beletartozik bizonyos szinten az anyagi része is.

Én most csalom rommá a férjemet, aki mindent fillérre bezsebelt tőlem 10 éven át, amikor háromszor akkora fizetése volt, mint nekem, soha egy étterembe nem vitt volna el, ha mentünk, az azért volt, mert valami alkalomra elhívtam néhány barátomat is és közben megjegyzéseket tett az árára, amitől már az odaúton elment az étvágyam. Most van egy férfi, aki egy fillért nem fogadna el tőlem, étteremből étterembe visz és nőnek érzem magam mellette. És nem pályázok a vagyonára.

Persze vannak olyan nők, akik visszaélnek azzal, ha egy férfi gáláns, de szerintem ennek is meg vannak a jelei.

2020. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#12 arányaiban fizetitek a költségeket.


500e-et keresel akkor csak meg annyira a matek hogy kisakkozzátok, hogy fejenként hogy oszlik meg egy 100e-es költség a fizetésetekhez viszonyítva.

2020. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A felesben fizetők nem jönnek össze olyannal, akinek nagyon más az anyagi helyzete, mert máshogy nem megy, vagy életszerűtlenül bonyolult lesz, ahogy a kérdésben írtad.
2020. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Azért van veled a csaj, mert fizetsz neki dolgokat. Nyugi, nem lenne egy csóró 40-essel. Abban mégis mi jó neki, hogy egy lelakott, szegény, apja korabeli pasas dugja?
2020. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

"hanem érdekel, hogy a sok fillérkefélő pár ezt hogyan oldja meg, és hogy számukra ez nem gáz"

Ott nem érdekből vannak egymással.

2020. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Normális párkapcsolatokban arányaiban osztoznak a kiadásokon. De ez nem érvényes öregedő pasikra, akik diáklányokat szponzorálnak. Ott mindent a pasi fizet.
2020. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. úgy van,hogy a férjem fizeti a rezsit,én a kaját.Utazás fele-fele,étterem 1x ő,1x én.
2020. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!