Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Felesben fizetők", ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Felesben fizetők", ezeket hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

40-es pasiként nem értem, hogy mennek nálatok ezek a dolgok, hogy számlák, szórakozás, műszaki dolgok, étterem, ruhák,...


Néhány példa:


- Étterem. Ha nekem telik jó étteremre, akkor a diáklány párom várjon a kocsiban egy Tescos kefírrel?

- Ne vegyek magamnak öltönyt, ha a lány csak a turiból tud öltözni?

- A diákhitele mellé, tegyem le neki, hogy havi 50-et adjon a csekkekre?

- Egyedül menjek nyaralni?

- Ne fizessem ki egyben a kocsit, hanem írassak rá is hitelt a részletekre? Vagy ne ülhessen bele?

- Inkább hagyja abba a sulit, ha nem tudja fizetni, miközben nekem aprópénz lenne?

- ...



2020. febr. 22. 13:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mindenki ezen a diáklány + 40-es pasi dolgon van kiakadva 😃


Ez marhaság. Nekem több értelmiségi ismerősöm is van, fiatal feleséggel. 10 év különbség simán belefér.


Aki jól tartja magát férfiként az kortalan, sőt vonzóbb is lesz a nők számára.

2020. febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy lesz vonzóbb,ocsmányak a 35 feletti pasasok.Max. a pénzük ami vonzó lehet bárki számára is.
2020. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%

Ocsmányak?


Már bocs de egy nő 30 felett kb csak lefelé ível. Hervad a virág, csak veszt a fényéből. Egy 30 éves nőnek kb már kicsúszott a korból, jönnek a ráncok, úszógumi stb... Aki nem talált férjet az már nagy bajban van nőként ilyen korban. Beüt a szüléspara is. Ezek tények.


A férfi aranykora kb 30-45 között van ezzel szemben. Lényegében bármit megtehet, akár új családot is alapíthat ahogy sokan teszik. Egy délceg fenyő... beérik a karrier, az önbizalom.


A nők vannak nagy bajban 30 felett :)

2020. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

55F vagyok, pár gondolatom a témához, sok szemszögből :


1. Nincs ezzel a diáklány+40+ - os kapcsolatokkal semmi gond, hiszen egy "normális" (fuj ezt utálom egyébként) kapcsolat-házasságban se hiszem, hogy megszámoljátok ki hány szelet párizsit fizetett és evett meg, neeem ?


2. Sztem az az őszinte hozzáállás, ha mindkét fél, a tőle telhető maximumot viszi bele a kapcsolatba, az érzés kell hozzá, hogy a másik is mindent megtesz, amit tud és ez a fontos.


3. Diáklányos dolog ? Hát igen, mi a baj azzal, ha kifizetem a rezsijét és hasonlókat ? Ez tök normális, ettől még nem lesz ribibb, mint egy feleség :-). Mert azt meg vinni kell a Seychelles szigetekre nyaralni.

Én semmi cikit nem látok abban, hogy egy diáklányt az ember tol előre az életében, könnyebbé téve a napjait. Az már más kérdés, hogy mennyire megbizható, vagyis hogy ezt 5-6 pasival játsza egyszerre vagy csak 1-el.


4. Jómagam iszonyat pénzt költöttem egész életemben lányokra-nőkre nagyvonalúan, de sose számoltam kire mennyit és nem is bántam meg. Manapság is vannak 20-onéves bnőim, akikkel tök jól elvagyunk. És nem én erőltetem a találkákat, hanem mindketten akarjuk, sokszor ők. Ezt itt nem folytatom most, hogy miért és hogyan.


5. Az atomszép és főleg intellingens NŐ-k élvezete sokba kerül. De ha egy ilyennél elkezded vesézni ki mennyit fizet és hol, na az a gáz, de nem kicsit.


És igen, én felveszem az öltönyömet, nekem az a max.

Ő meg vegye fel a turis ruhát, ha neki az a max.

És ez a lényeg, hozza ki magából a maximumot és ezt éreztesse, Ez a mottó és örömokozó, nekem.

2020. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!