Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a lányt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt most mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozom egy nagyon szép, csinos lánnyal (24) és nemrég tudtam meg, hogy "szerelmes" belém, amivel nem is lenne gond ha nem tudnám, hogy egy elég "perverz" lányról lenne szó szerintem legalábbis, állandóan perverz megjegyzései vannak állítása - meg mások állításai - szerint is csak velem szemben vannak ilyen szexuális jellegű "beszólásai" hogy úgy mondjam, de nem hiszek neki és nemrég mikor a barátnői kérdezték tőlem, hogy amúgy bejön e én azt mondtam nekik, hogy igen is meg nem is.

Mondom igen mert tetszik külalakra, csinos, jól öltözött, ápolt stb. de a megjegyzései miatt én úgy gondolom, hogy mással is tuti ezt csinálja, más sráccal, ezért azt mondtam a barátnőinek, hogy biztos sok fiúval fekszik össze hébe hóba, egy könnyűvérű lány szerintem. Na amikor ezt kimondtam már láttam, hogy ezt máshogy kellett volna előadnom (a tekintetekből ítélve) mert egyből kontráztak rá, hogy én most konkrétan r*ncnak nézem-e? Mondom szó sincs erről vagy legalábbis nem ezzel a szóval akartam kifejezni magam.

Visszajutott a lány fülébe és azóta nagyon kerül, barátnői szerint semmi életkedve nincs, azóta mióta ezt megtudta, nem eszik, nem alszik, a munkateljesítménye az kritikán aluli, a tesójával sem veszi fel a kapcsolatot állítólag, a barátnőinek nem válaszol állításuk szerint legalábbis. Ezt most mivel hozzam helyre? Látszik a lányon egyébként az egész, de nem hiszem el, hogy mással nem ezt csinálja. Egy lányt nem lehet így megbántani, hogy ilyen viselkedésbe csapjon át. Helyrehozzam vagy inkább hagyjam?



2020. febr. 22. 18:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsóval értek egyet. Egy nőnek legyen tartása de a férfi az mindenkivel összefeküdhet? Hülyeség.
2020. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencsétlen lány nem azért sértődött meg mert betalalt amit mondtál és fáj neki az igazság hanem valószínűleg azért mert nem igaz és tokatol bokáig beléd van esve így nyilván rosszul esett neki. A hülye vicceivel meg valószínűleg a saját feszültségét próbálta oldani. Tudom milyen ez mert én is ilyen vagyok hogy viccel oldom a stresszt. Nem kell ebből messzemenő kovetkezteteseket levonni. Kérj tőle bocsánatot, hívd el randira és ismerd meg.
2020. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam/írtam, hogy amit a férfinak lehet azt a nőknek nem és fordítva. Kiforgatjátok a szavaimat. Mindegy.


Utolsó köszi. Bár megmondom őszintén, hogy azért ilyen fura a helyzet, mert nálam lány még eddig soha nem kezdeményezett inkább csak én.

2020. febr. 22. 20:43
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Egyrészt nagyon megbántottad, én nem ertem, mi alapján gondolsz ilyeneket róla. Marmint, ha meg hallottad volna is a kollégáktól, hogy mindenkivel össze fekszik, akkor sem biztos, hogy igaz.


A másik. Én egy iszonyatosan perverz lany vagyok, mind a legjobb barátnőmmel nyomjuk a pasikrol a perverz vicceket, perverz könyveket olvasok, es fiúkkal is siman viccelődöm perverz dolgokkal. Es tudod hany pasival fekudtem le 24 eves letemre? 1, akivel 5 evig voltam együtt.

Ezzel azt akartam mondani, hogy megannyi oka lehet a perverz szolasainak, nem feltétlen az, hogy O minden pasival ezt csinalja, es a reakciojabol itelve rendkívül megbántottad. Ha nem is akarsz tőle semmi, egy bocsanatot illene azert mondani neki, főleg, hogy ennyire rosszul viseli.


(Elnezest az ekezetek hianya miatt).

2020. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó valsszolo vagyok.

Meg annyi, hogy en is kezdemenyezek pasiknal, akik tetszenek, ebben semmi nincs. Inkabb azt jelenti, hogy nagyon bejossz neki, ha vette a batorsagot, nem pedig varta a sult galambot.

2020. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
12%
Ha jól értem az a bajod, hogy a csaj kicsit közönségesen beszélt, amolyan "inkább haverod vagyok a kocsmában" stílussal. Figyi előbb-utóbb kiábrádultál volna, neked ilyen kicsit klasszikusabb stílusú lány való akkor.
2020. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok. Valószínűleg ő sincs hozzaszokva ahhoz hogy kezdeményezzen és ezért csinálta olyan bénán. De az is lehet hogy tévedek és csak kretén. Ez csak úgy derül ki ha megismered.
2020. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
Vagy anno volt dolga egy undorító perverzzel aki ugy bemanipulálta hogy félig meddig átformálta a lányt az ő képére és ezt mind a mai napig nem tudta feldolgozni a lány. Átlagban akinek ilyen tapasztalata van nem így viselkedik de akad egy két kivétel akik ezeket a sérüléseket mind a mai napig nem tudják kezelni és akaratlanul kivetítette. Bár nem tudom a szituációt de olvastam olyat hogy volt olyan akinek ilyen tapasztalata lett és kifordult magából.
2020. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem hagyjad. Ha akartál volna valamit ettôl a lánytól, már elhívtad volna randira. Úrihölgyek nem futnak férfiak után, hanem megvárják, amíg valaki kezdeményez náluk. És Te egy úrihölgyre vágysz. Ez még a 21.században is teljesen rendben van. Neked egy elegáns, visszafogott nô kell. Semmiképp sem ez a lány, aki látványosan kelleti magát.
2020. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha szabályzat nem tiltja (vagy adott helyen szöveget kicsillagozva/pontozva) le tudod írni, nagyjából milyen szövegeket mondott az illető lány?
2020. febr. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!