Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a lányt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt most mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozom egy nagyon szép, csinos lánnyal (24) és nemrég tudtam meg, hogy "szerelmes" belém, amivel nem is lenne gond ha nem tudnám, hogy egy elég "perverz" lányról lenne szó szerintem legalábbis, állandóan perverz megjegyzései vannak állítása - meg mások állításai - szerint is csak velem szemben vannak ilyen szexuális jellegű "beszólásai" hogy úgy mondjam, de nem hiszek neki és nemrég mikor a barátnői kérdezték tőlem, hogy amúgy bejön e én azt mondtam nekik, hogy igen is meg nem is.

Mondom igen mert tetszik külalakra, csinos, jól öltözött, ápolt stb. de a megjegyzései miatt én úgy gondolom, hogy mással is tuti ezt csinálja, más sráccal, ezért azt mondtam a barátnőinek, hogy biztos sok fiúval fekszik össze hébe hóba, egy könnyűvérű lány szerintem. Na amikor ezt kimondtam már láttam, hogy ezt máshogy kellett volna előadnom (a tekintetekből ítélve) mert egyből kontráztak rá, hogy én most konkrétan r*ncnak nézem-e? Mondom szó sincs erről vagy legalábbis nem ezzel a szóval akartam kifejezni magam.

Visszajutott a lány fülébe és azóta nagyon kerül, barátnői szerint semmi életkedve nincs, azóta mióta ezt megtudta, nem eszik, nem alszik, a munkateljesítménye az kritikán aluli, a tesójával sem veszi fel a kapcsolatot állítólag, a barátnőinek nem válaszol állításuk szerint legalábbis. Ezt most mivel hozzam helyre? Látszik a lányon egyébként az egész, de nem hiszem el, hogy mással nem ezt csinálja. Egy lányt nem lehet így megbántani, hogy ilyen viselkedésbe csapjon át. Helyrehozzam vagy inkább hagyjam?



2020. febr. 22. 18:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem.
2020. febr. 23. 14:30
 32/34 anonim ***** válasza:
91%
Ez jó... adjunk tanácsot, de konkrétumot nem vagy hajlandó írni, csak beszélsz ködösen össze-vissza. :D
2020. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nézd utolsó igazából az nem fontos, hogy mit mondott mert hétfőn majd úgyis kiderül mi lesz. Ha lesz valami.
2020. febr. 23. 21:52
 34/34 anonim ***** válasza:
Akkor minek írsz ki kérdést? 😂
2020. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!