Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a lányt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt most mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozom egy nagyon szép, csinos lánnyal (24) és nemrég tudtam meg, hogy "szerelmes" belém, amivel nem is lenne gond ha nem tudnám, hogy egy elég "perverz" lányról lenne szó szerintem legalábbis, állandóan perverz megjegyzései vannak állítása - meg mások állításai - szerint is csak velem szemben vannak ilyen szexuális jellegű "beszólásai" hogy úgy mondjam, de nem hiszek neki és nemrég mikor a barátnői kérdezték tőlem, hogy amúgy bejön e én azt mondtam nekik, hogy igen is meg nem is.

Mondom igen mert tetszik külalakra, csinos, jól öltözött, ápolt stb. de a megjegyzései miatt én úgy gondolom, hogy mással is tuti ezt csinálja, más sráccal, ezért azt mondtam a barátnőinek, hogy biztos sok fiúval fekszik össze hébe hóba, egy könnyűvérű lány szerintem. Na amikor ezt kimondtam már láttam, hogy ezt máshogy kellett volna előadnom (a tekintetekből ítélve) mert egyből kontráztak rá, hogy én most konkrétan r*ncnak nézem-e? Mondom szó sincs erről vagy legalábbis nem ezzel a szóval akartam kifejezni magam.

Visszajutott a lány fülébe és azóta nagyon kerül, barátnői szerint semmi életkedve nincs, azóta mióta ezt megtudta, nem eszik, nem alszik, a munkateljesítménye az kritikán aluli, a tesójával sem veszi fel a kapcsolatot állítólag, a barátnőinek nem válaszol állításuk szerint legalábbis. Ezt most mivel hozzam helyre? Látszik a lányon egyébként az egész, de nem hiszem el, hogy mással nem ezt csinálja. Egy lányt nem lehet így megbántani, hogy ilyen viselkedésbe csapjon át. Helyrehozzam vagy inkább hagyjam?



2020. febr. 22. 18:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem vagyok az a visszafogott félénk csávó, elég extrovertált természetem van, de ha már a lány ilyen nyíltan kimondja ott van egy kis bibi. Sok ilyennel volt dolgom elég lelombozó, hogy manapság a könnyű menet a nyerő, és akkor még nem is azt mondom, hogy amúgy nem lennék benne, de nem így. Lányok valami magyarázat?
2020. febr. 22. 19:15
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

21.század van. Poénkodik sok lány így. Nekem sok fiú ismerősöm szokott,én velük nem,de barátnőimmel igen. Ez nem könnyűvérűség. Rohadtul távol áll attól. Amúgy megjegyezném,hogy a nőkben is dúlnak a hormonok,tehát fantáziálnak a szexről,sőt van hogy komoly kapcsolat nélkül is belebújnak egy egy srác ágyába. Ezzel nem bántanak meg semmit,sőt semmi közöd nincsen hozzá. Mi lenne,ha a saját dolgoddal törődnél?

Vegyél el majd egy szűz lányt,őt meg hagyd békén.

2020. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek királykisasszony (utolsó) de attól, hogy te bebújsz ismeretlen hapsik ágyába az téged minősít nem is kicsit. Szerintem ez a szomorú, ez a könnyűvérű igazad van nem is a lány a munkahelyemről.
2020. febr. 22. 19:27
 14/34 anonim ***** válasza:
6%
Kenyelmetlen,foleg ha igazad van. Hát hívd el egy italra es tisztazd,bár ha meg jopofiskodsz neki akkor azt hiszi csak ossze akarsz vele jönni. Nehéz ebbol a helZetbol jol kimaszni. Elmondhatom neki h tapintatlan voltál vagy vmit félre ertettel es jo fej. De akkor meg azt hiszi csak ossze tud veled jönni.Ha meg azt mondod legyetek csak baratok akkor az elozo mondatokat vádoló meg es nem is ertettel félre semmit.
2020. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
97%

Te tudsz szöveget értelmezni? Általános iskola alsó tagozatát sikerült elvégezned azért?😂

De ha már itt tarunk eddig két srác ágyába bújtam bele. Az első úgy átvert,hogy utána szívsebész tette helyre a szívemet. Na utána volt egy lazább kapcsolatom(nem várom el,hogy felfogd,hogy nem tudtam bízni és kötődni egy ideig.)

De látom sikerült kiszedni a lényegi információt a válaszomnak. Engedd el azt a lányt! Jobbat érdemel tőled.

2020. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ha ezzel a kommenttel téged megbántottalak akkor azt őszintén megmondom nem sajnálom, a másik lány helyzete már más, azt már bánom, egyébként nincs kit elengednem mert nem én voltam aki "kezdeményezett" idézőjelbe, hanem ő.

Abban azért értsünk egyet, hogy a mai lányok azok már szemérmetlenebbek, sokkal inkább arra mennek, hogy minél jobbal minél többször, ezzel nem azt akarom mondani, hogy amúgy egy rossz csávó vagyok, de azért a lányoknak, bocsánat, nőknek legyen tartásuk. Te meg ne húzd fel magad feleslegesen szerintem ha tényleg szívproblémáid vannak attól ha valaki kimondj az igazat.

2020. febr. 22. 20:03
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád, hogy a TE FOGALMAID SZERINT MIT JELENT A PERVERZ?????
2020. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem troll
2020. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem dehogy, komoly a kérdés és nem is arra ment ki a játék, hogy a nőket degradáljam, felejtsük is ezt el.


Hogy mi számomra a perverz? Igazából semmi hogy úgy mondjam én nagyon az vagyok, de ha egy nő perverz - az sem baj - de ha így nyíltan vállalja ott sejtet valamit, ha előítélet a részemről ha nem, ez van, de számomra nem a perverzség a negatív, hanem a közlésvilága a lánynak.

2020. febr. 22. 20:14
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

Megint egy tipikus soviniszta álszent kisfiú. :D A nőknek legyen tartása, de a férfiak nyugodtan d.gjanak össze-vissza. :D

Feltételezem, a csaj nem is mondott semmi perverzet, max tett valami szexuális töltetű megjegyzést. De az ilyen prűd szentfazékoknál a "szexuális" és a "perverz" szinonímának számít. :D

2020. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!