Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az egyik haverját, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az egyik haverját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a problémám, hogy a párom egyik haverját nem birom elviselni. Nagyon lehúzza pénzzel, ide-oda kell fuvarozgatni stb, illetve ha vele van sokkal bunkóbb lesz.

Sajnos még nem lakunk együtt, de hamarosan igen, de pl van olyan hét, mikor pont úgy jön ki a munka, hogy nem tudunk találkozni, és akkor sokszor van az, hogy ez a haverja is velünk van, vagy nekünk kell ugrani neki... de volt, hogy ezt szóvá tettem és én voltam a szar...

Most volt arra remény, hogy megszakad közöttük ez az egész egy kavarás miatt, legbelül örültem neki, mert mióta nincs vele sokkal normálisabb, több időt töltünk együtt stb.. ezt el is mondtam neki.. a többi haverja is ugymond mellettem áll, mert ezt látjàk ők is amit én...

De ma megy àt hozzájuk megbeszélni és tudom, hogy kifognak békülni... viszont engem baromira zavar... mit tegyek?


2020. márc. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell vele összeköltözni. Költözzön össze a haverjával.
2020. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. Ismertem ilyen párokat, ahol az egyik félnek volt ilyen semmirekellő barátja. Ha mindenki jelzi felé a problémát, te és a többi barát is, ő pedig át sem gondolja, nem veszi észre, hogy kihasználják és csicskáztatják, akkor nem tudsz vele mit csinálni, ameddig akkora pofont nem kap, hogy a fal adja a másikat.

Én nem költöznék össze vele. Úgy gondolom, hogy ha egy pár együtt él, onnantól kezdve (ha nem hamarabb) ők az elsők egymásnak, de itt te mindig második leszel, mert a haver fontosabb.

Én megpróbálnék felnőtt módjára, nagyon komolyan elbeszélgetni vele, vagdalkozás, hibáztatás nélkül, asszertívan kommunikálva. Meghallgatni, miért olyan fontos neki, és őt magát rávezetni arra, hogy ez a kapcsolat káros rá és rátok nézve. Mert neki kell rájönnie, az nem elég, ha mondogatjátok neki. De ha köti az ebet a karóhoz, semmi változást nem tudsz elérni, én inkább keresnék mást, ahol nem egy harmadik fél csicskáztatásától függ az életünk.

2020. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!