Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kor felett lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor felett lehet beletörődni hogy egyedül marad az ember?

Figyelt kérdés
Tehát én 34 éves vagyok és 2 évvel ezelőtt volt egy fél évig tartó kapcsolatom. Utána olyan rossz volt hogy vége lett, és örökre egyedül maradok hogy az utána következő fél évben ilyen hirtelen felindulásokból többször megpróbáltam végezni magammal. (pl részegen beszedtem egy csomó gyógyszert, szén dioxiddal próbáltam magam megfojtani stb) Aztán ezekkel tavaly szilveszter óta leálltam. És mivel itt írok úgy nem sikerült. Csakhogy azóta megint elment több mit egy év, és még mindig Ő hiányzik. Sajnos mentális próblémáim vannak, és nem tudok erőt venni hogy változtassak magamon, mert ahhoz ki kéne lépnem a komfortzónámból. Így elfogadtam hogy egyedül maradok és többé nem szerethetek senkit, de nem sikerült teljesen beletörődni. Mikor tudom végre elengedi ezt a párkapcsolatos témát? Van ilyen kor, idő, ami tuán majd jobb lesz? Mondjuk pár éven belül, vagy 40 év felett?
2020. márc. 6. 09:16
1 2
 1/13 Modeler ***** válasza:
100%
Mi lenne ha elkezdenél foglalkozni a mentális problémáiddal? 34 vagy, az nem a világ vége. Szedd rendbe az életed, és menj csajozni. Javaslom a konditermet és az olyan hobbikat amikben jól érzed magad. Utána ha rájöttél, hogy jól is érezheted magad egyedül, kereshetsz olyat akivel párosban érezheted jól magad. Egy megkeseredett ember ugyanis nem vonzó sokaknak.
2020. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden élet korban rossz a magány annak aki társra vágyik, viszont ne hagyd hogy ez így le húzzon, próbálkozni mindig kell nem tudhatod hogy ki megy el melletted és ki az akinek nagyon tetszel. Lépj, nyisd ki a kapúkat, kudarcot így is úgy meg élsz de ha nem adsz esélyt akkor arról tényleg csak te tehetsz senki más. Könnyebb felejteni is.
2020. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80
2020. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy járj terápiára és próbálj értelmet találni az életednek. Nem kell beletörődnöd az egyedüllétbe, hanem előbb magaddal kéne foglalkoznod, hogy rendbejöjj lelkileg. 34 évesen kár temetned magad, ennél biztosan jobb vagy, csak most a depresszió miatt ezt nem látod.
2020. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"mert ahhoz ki kéne lépnem a komfortzónámból"

Kifogás.

Életben az életerős marad, te a kifogásokat gyártod. Nem írtad nő vagy férfi vagy, de kérdésedre a válasz, hogy egyedül jöttél a világra, és egyedül is fogsz a sírba kerülni. Ez minden emberre vonatkozik.

2020. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereknél az a baj ha lenne otthon egy lőfegyvered, már fejbelőtted volna magad.


Terápiára kéne menned, csoportba, ahol hasonló gondokkal küzdöttek és ők hogyan léptek túl ezen.


Ahogy írták életcélt kell találnod.


Hasonlón én is túlestem, csak nem volt barátnőnek volt köze hozzá.

2020. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos mentális próblémáim vannak"

Nem mondod, tényleg? Ki hitte volna!

B+ ember, olvassad már el a kiírásodat, mit művelsz magaddal?

Úgy értelmeztem, hogy ez a fél éves kapcsolat volt neked az első. Az elsőn mindig nagyon nehéz túlesni, ezért jó ha már tini korban eljön. Mindenesetre így is egy idő után megszűnik a vonzalom.

Elárulok neked valamit: nem akarsz te már azzal az emberrel lenni, csak hiányzik, hogy van valakid. Bárki is legyen az.


Tegyed rendbe magad fejben és külsőleg, járj emberek közé és lesznek új lehetőségeid.

2020. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A mentális problémám nem tudom megoldani, mert van egy szociális fóbiám is, szóval nem fogok emberekkel beszélni, meg csoportokba járni, meg amúgy sem hiszem hogy az megoldana ezen a ponton bármit is.

Más kapcsolatom sem lehet soha lányokkal, mert Ő volt egyetlen aki megértett és el tudott fogadni. Amúgy sem volt rajta kívül más barátnőm, igen, mert sohasem tudtam kezdeményezni, kapcsolatokat kialakítani. Ő is csak véletlen bejött az életembe, de több ilyen biztosan nem lesz. Nekem csakis Vele lehetett volna párkapcsolatban életem. De mivel Ő már nincs ezért egyedül fogok maradni. Csak az a kérdés mennyit szenvedek még emiatt.

2020. márc. 6. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tenni ellene akkor törődj bele. Ha pedig akarsz egy barátnőt akkor szedd össze magad és kezdj el dolgozni érte.
2020. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez kortalan.
2020. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!