Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kor felett lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor felett lehet beletörődni hogy egyedül marad az ember?

Figyelt kérdés
Tehát én 34 éves vagyok és 2 évvel ezelőtt volt egy fél évig tartó kapcsolatom. Utána olyan rossz volt hogy vége lett, és örökre egyedül maradok hogy az utána következő fél évben ilyen hirtelen felindulásokból többször megpróbáltam végezni magammal. (pl részegen beszedtem egy csomó gyógyszert, szén dioxiddal próbáltam magam megfojtani stb) Aztán ezekkel tavaly szilveszter óta leálltam. És mivel itt írok úgy nem sikerült. Csakhogy azóta megint elment több mit egy év, és még mindig Ő hiányzik. Sajnos mentális próblémáim vannak, és nem tudok erőt venni hogy változtassak magamon, mert ahhoz ki kéne lépnem a komfortzónámból. Így elfogadtam hogy egyedül maradok és többé nem szerethetek senkit, de nem sikerült teljesen beletörődni. Mikor tudom végre elengedi ezt a párkapcsolatos témát? Van ilyen kor, idő, ami tuán majd jobb lesz? Mondjuk pár éven belül, vagy 40 év felett?
2020. márc. 6. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En 30 eves koromban torodtem bele, es koltoztem el jo messze kulfodre, ahol egy faluban elek remete eletet azota :)
2020. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35 kb.
2020. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs belső erőm hogy változtassak, akkor azt kell elfogadnom hogy hiányzik belőlem ez az elhatározás. Szerintem mindent el lehet fogadni, és beletörődni a sorsunkba, csak idő kell hozzá.

Köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!