Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megsértődött, mert nem dugtam meg?

Figyelt kérdés
Nagyobb az étvágya, mint nekem. Kezdeményezett, de én elutasítottam és most szakított velem. Teljesen magam alatt vagyok. Azt hitte, hogy én nem tartom őt elég jó nőnek és ezzel az önérzetébe gázoltam. Ezt még vissza lehet valahogy csinálni?
2020. márc. 17. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszalehet ha elmagyarázod neki hogy neked kisebb a libidód de lehet nem érti meg ne vádold se őt se magad
2020. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Jobban jártál szerintem így. Gáz ám egy olyan partner, aki képtelen kezelni a visszautasítást.
2020. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szex a baj, hanem, hogy nem tudtok beszélni egymással. Vissza tudod csinálni, de az nem megoldás, ha ezután akkor lesz szex, amikor ő akarja, ha van kedved, ha nincs, mert a szerszám sem biztos, hogy tudja követni az igényeit.
2020. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Tulajdonképpen megértem...
2020. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár visszacsinálni, mert legközelebb is vissza fogod utasítani. Keress olyan nőt, akivel egyeznek az igényeitek.
2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát főnök, jól meg kellett volna dugni. Ahogy a kollégám mondta: Ha van egy jó nőd, csak annyi dolgod van, hogy adod alá a fa**t.
2020. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 az én kollégám meg azt szokta mondani: a nő olyan, mint a parketta, ha jól fekteted, egy életen át taposhatsz rajta.

<sarcasm>

Nah, kérünk még ide idióta közhelyeket a nők kárára!

</sarcasm>

2020. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hányadik alkalom volt, amit elutasítottál? Századik? Ezredik? Ha nem kívánod őt, akkor miért akarsz vele lenni? Ha meg tényleg egyetlen egy visszautasítás miatt szakított, akkor meg minek neked egy ilyen hisztérika?
2020. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezért szakítani...??

Nem volt esetleg még valami előzménye ennek? Nekem ez gyanús

2020. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!