Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. hány hét alatt múlik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány hét alatt múlik el egy fellángolás?

Figyelt kérdés

Beleestem egy kollégámba, ő a pasi, én a nő. Nem remélek semmit tőle. Hisz van párja. Nem fogja soha tudni, hogy reménytelenül szeretem -> szerettem.

De jelenleg sajnos túlzottan is rajongok érte. És tudom, ez majd elcsitul, azt várom. Hány hétig kell elviselnem?


2020. márc. 21. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár hét vagy pár hónap. Nekem 1-2 hónap alatt elmúlt, foglald le magad, beszélgess más férfiaklal, stb.
2020. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam 2-3 szokott lenni , ha nincs viszonzás
2020. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg napi szinten találkoztok, beszéltek, ez nagyon hosszú idő is lehet.
2020. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt hogy 4het alatt volt hogy viszonzas nelkul 3 honap, eddig egyszer volt viszonozva az masfel honapnal tovabb nem tartott
2020. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgok miatt mi is találkoztunk és beszéltünk ugyanúgy, tehát nekem elnyúlt ez a fellángolás 5 hónapig. Most már azt mondhatom, hogy túl vagyok rajta és tudok vele úgy beszélni, hogy nem rajongok és nem lesz szapora szívdobogásom, és nem vágyakozom titkon arra, hogy megöleljen csak egyszer.
2020. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-hoz hasonló a tapasztalatom, amíg rendszeresen találkoztok, nagyon el tud nyúlni. Persze így is egyéni, de szerintem ne hetekre számíts, hanem inkább hónapokra. Jó, mondjuk én "beleragadós" vagyok, ez a másik véglet, így tartok jelenleg 9 hónapnál. Bár ehhez az is hozzájárult, hogy új embereket nem ismerek meg személyesen, a netes ismerkedés pedig nekem nem működik, valahogy nem éri el az ingerküszöbömet vagy nem tudom... Nyilván sokat segít, ha neked igen, illetve ha időnként jön az életedbe új ember.
2020. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten írogatott skype-on. Minden este megfogadtam hogy túlleszek rajta, mert minden délutánra ugyanolyan szerelmes lettem. Most nem ír kedd óta mióta otthon vagyunk. Remélem ez a karantén segíteni fog, hogy túllegyek rajta
2020. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!