Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora anyagi elvárásaik a nőknek, mikor a többségük mamahotelt meg egy büfé diplomát tud felmutatni?

Figyelt kérdés
F/29
2020. márc. 22. 06:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 20! Nincs diplomám, akkor én buta vagyok,egy sima szakmám van 25 évesen még is több munkaajánlatot kaptam már külföldről is havi nettó 2500 euróért! Többet keresek mint a diplomások legalább 50% a, elég sokmindent megtudok csinálni magamnak, ha folyik a csap nem rohanok vízszerelőért stb! A mostnai járványban is remekül megmutatkozik,hogy kik azok akiknek fontos a munkája és ér valamit a munkája azok az emberek nem tudnak otthon maradni! Szóval nyugodtan dugd fel a diplomád mert nem jó semmire! ;)
2020. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
83%

Tehát akkor a mi munkânk nem ér semmit(programozó) kedves 21-es csak mert HO-ban vagyunk.


Akkor remélem nem használsz netbankot nem mész Facebookra sem,nem rendelsz neten semmit se?!


Ennek fuss neki újra.

2020. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
9%
És? Facebook nélkül lehet élni? Netbank nélkül lehet élni? IGEN! De az alapvető szükségletek nélkül meg határozott nem! Szóval fuss neki te mégegyszer, hogy kinek is fontosabb a munkája! ;)
2020. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
72%

Akkor remélem mostmár nem használod a netet,nem GYkzol,nem FB-zel.

Jah és remélem semmi online dolgot nem használsz ha ennyire felesleges a melónk te már csak tudod mennyire kellenek a fejlesztők.


Csak 30e hiányzik itthon,ami lazán lesz egy 60e.

2020. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
46%

Elárulok valamit: ti bármikor felállíthattok elvárásokat. Ha a külsőről van szó, rengeteg elvárást fel tudtok állítani. 3 naponta borotválkozzon, ne lógjon a melle, ne legyen a csípőjén kis bemélyedés... ugyanezt meg lehetne csinálni a belsővel.


Tőletek függ, hogy mit vártok el. Ha te azt mondod, nálad minimum elvárás az egyedül élés és a reáldiploma, hajrá.

2020. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó: külsőre is messze kevesebb elvárásunk van, mint nektek. Kezdjük ott, hogy ti 175 (de inkább 180) cm magasság alatt szóba sem álltok egy férfival.
2020. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
72%
26-os akkor a barátnőm egy UFO sőt exeim,mivel 175cm magas vagyok csak.
2020. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%

"Utolsó: külsőre is messze kevesebb elvárásunk van, mint nektek. Kezdjük ott, hogy ti 175 (de inkább 180) cm magasság alatt szóba sem álltok egy férfival."


Ha valaki elvárja, hogy ne legyen bemélyedésem, elvárhatom, hogy magas legyen.


Pont ezt mondom. Ha elvárja tőled valaki, hogy legyél ez meg az, te is várj el dolgokat.

2020. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
83%

" Kezdjük ott, hogy ti 175 (de inkább 180) cm magasság alatt szóba sem álltok egy férfival.""


Érdekes, én alacsony pasikat is látok csjaokkal.

2020. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb fizetés, stabil munkahely, 3. felsőfokú képzés folyamatban, 10 és 9éves gyerkőc, mellettük diplomáztam... Család és a férj segítsége nélkül, vállalkozás mellette...

33évesen.

Sok sikert

2020. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!