Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora anyagi elvárásaik a nőknek, mikor a többségük mamahotelt meg egy büfé diplomát tud felmutatni?

Figyelt kérdés
F/29
2020. márc. 22. 06:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
20%
23 évesen már nem laktam otthon, a te korodban meg már gyerekem volt. Mellette diploma, büfészakos, de bírósági fordítóként, tolmácsként dolgoztam. 30 évesen saját házunk volt, amit közösen vettünk a párommal, akivel 23 évesen jöttünk össze.
2020. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként meg a férfiak 80 %-a azt mondja, hogy neki nem számít a nő fizetése, munkája. Akkor meg?
2020. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
18%

"Érdekes, én alacsony pasikat is látok csjaokkal."

Melyik bolygón?

2020. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
75%
#33: Ezen a bolygón, és napi szinten.
2020. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
16%
#34 Miért hazudsz?
2020. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
76%
Te hazudsz. Mindegyikőtök megtalálja azt magán, amin nem tud/akar változtatni, és azt hibáztatja a sikertelenségért.
2020. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
64%
Könnyü màst okolni a nyomorotokért. Mindenki tehet róla csak ti nem. Természetesen. 18 évesen már külön laktam a szüleimtöl. Igaz elöször csak koliban aztan albérlet, de mindkettöt fizettem egyedül ösztöndíjból és diákmunkából. Egyetem mellett dolgoztam. 25 évesen kerültem egy nemzetközi céghez. Magyarországhoz képest remek fizetésem volt közben lett meg a mesterdiplomám gazdasági szakon. Lakást vehettem volna de külföldre költöztem. Nem hinném hogy nagy elvárás hogy a férfi is legyen ilyen szinten. Éljen külön a szüleitöl akár csak albérletben is de külön. Tartsa el magát és igen néha férjen bele neki egy kávé, süti meghívás. Az pedig hogy a nök csak magasakkal kezdenek könnyen cáfolható. Volt fönököm kb 160 cm, vicces, humoros nyitott pasas. Felesége és gyereke van. A szuper személyiségével, vidámságával könnyen tudta kompenzálni hogy nem 190 cm.
2020. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mamahotel-vádaskodás gáz. Elmondok valamit.

Aki tisztában van a mai ingatlanarakkal (vagy akár albérletárakkal) az pontosan tudja hogy diploma ide vagy oda nem úgy megy az élet hogy az ember megkapja a papírt 23-24 évesen, elkezd dolgozni aztán majd lakást vesz a kis fizujából. Vidéki nagyvárosban egy 38(!!!) negyzetméteres kis lakás kerül 20 millió ft-ba. Berleti díjak ami normális az meg mindig sok, és ezek nincsenek az amúgy alacsony (igen diplomás kezdő fizetések se túl nagyok,kivéve néhányat) fizetésekhez arányosítva. Akkor miből gondolja itt bárki is hogy 23-24 évesen otthon lakni, munka mellett az mamahotel?? Marmint lehet hogy az, de mi ebbe a gáz? Talán ez a fránya vírus némileg lejjebb nyomja az ingatlanárkat mert muszáj lesz, de egyébkébt meg ha videken 20 milla egy kis lakás akkor pesten egy elfogadható környéken bele se merek gondolni hogy mennyi. Úgyhogy álljunk már le ezzel a mamahotellel mert az egyetemisták vagy frissdiplomások 80-90-%a nem teheti meg sok esetben hogy csak úgy elhúzzon máshova lakni, vagy megteheti de kb éhen hal.

Akinek vannak ambíciói és ügyes az pár év alatt tud keresni azért jóval többet, lépkedhet előre, de ne gonsolja senki hogy valaki kisétál az egyetemről a diplomával és 500 nettór vágnak hozzá. Nem mondom, biztos van ilyen, nehány szak esetében. Aztán ott van a többi hallgató akinek meg negyed annyi jut elsőre.

Üdv: egy közgazdász hallgató:)

2020. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, amit írsz, az teljesen igaz. Az ehhez hasonló válaszokat mégis le szokták pontozni, amikor a "mamahoteles" férfiak védelmében írják más kérdéseknél. Vajon miért?
2020. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Köszönöm! És hát a saját családomban is van ilyen, egeszen konkrétan a nővérem, most lesz 25, tavaly marciusban kapta meg a mester diplomáját ,az alapot penzügyön a mestert menedzsmenten csinálta (angolul), 2 felsőfokú nyelvvizsgája van (masik a német) ráadásul életrevaló is. Ehhez képest a fizetése nem sok, pláne nem annyi hogy ebből lazán el tudjon,csak úgy költözni. Inkább tesz félre. Szerencsére a család is így gondolja és inkább támogatja mintsem ráhúzza hogy mamahotel. Nyilván ő sem akar örökre így élni, de ha az embernek van egy kis esze, meg ideje (lévén fiatal) addig tesz félre amíg tud.

Azért ez más mint egy 40x éves fickó akire még mindig az anyja főz minden nap és mos rá stb.

2020. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!