Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegy lettem 25 évesen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegy lettem 25 évesen, hogy lehet ezt kibirni?

Figyelt kérdés

Nincs sorstarsam a közelben.. Idős nők mondják tudják min megyek át. Pedig úgy érzem ez nem igaz. Ők idősen vesztették el a ferjuket. Együtt neveltek gyerekeket..

Én meg itt maradtam egy 3 evéssel, férj, segítség, szerelem nélkül.

Annyira hiányzik.. Es nemtudom hogy leszek e képes bűntudat nélkül mosolyogni, flortolni, bárhova elmenni, jól érezni magam..

Fél éve ment el, de még mindig nem tudtam feldolgozni.


A barátaim hívtak mindenhova.. Most telefonon tartjuk a kapcsolatot és egy barátommal együtt járunk heti 2x biciklizni mostanában..

De itt a vírus és úgy érzem én vagyok a legszerencsétlenebb.

Nagy kertes ház... Egymagamra, minden egyedül csinálok, és a kisfiam mai napig keresi az apját. ☹️


2020. ápr. 5. 17:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%
Én nagxon hasonló helyzetet éltem meg. A férjem 35 évesen halt meg,10 év betegség után. Kisiskolás volt a fiunk. Falun élek,családi házban,nagy kerttel. Ennek tizenéve,de sosem tudtam elfogadni és feldolgozni. Alakult egy párkapcsolatom,de nem akartam összeköltözi,férjhez menni,szülni. Vigasztallak,de nem ámítalak,erősnek kell lenned és meg kell tanulnod,hogy bár melletted vannak a szüleid,testvéred,de dönteni sokmindenben majd Neked,egyedül kell. Kívánok Neked ehhez elég erőt! És hozzáteszem:ha nem bírsz aludni nincs ott baj egy gyenge altatóval. Én pl szedtem,és fokozatosan hagytam el. Még mindig jobb mint egykicsi gyerekkel,munka mellett,egyedül összeropanni.
2020. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szívesen írnám, hogy osztozik a fájdalmában, de tudom, hogy nem lehet.

Ha meg tudod oldani, a kicsinek azért jó lenne egy pszichológus.

Négy gyerekem van, abból kettő nagyon macerás volt.

Tudom, milyen sokat segítettek rajtuk.

Ne zárkózz be, ne erőltess semmit.

2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
16%
én is ebben a helyzetben voltam, de nem a te helyzetedben. 3 és fél éves voltam...
2020. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%

Részvétem...

Kicsordult a könnyem, ahogy olvastam. Sok erőt kívánok és kitartást!

2020. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 💕
2020. aug. 9. 20:18
 26/27 anonim válasza:
Üdvözöllek!Sajnos tudom mit érzel, bár nekünk 35 együtt töltött év adatott meg. Lassan nyolc hónapja ment el. Ma már nem vágyom arra higy utánna mennyek. Egy hullámvasút amin élek.A kicsi miatt kell túlélni, és bár közhely, de az idő tényleg segít. Ne sürgess semmit, ne szégyeld az érzéseid. Nem baj, ha mérges vagy Rá, vagy magadra. Nem baj, ha néha már vannak nyugodt pillanatok. A fájdalom marad, de csendesedik.Kérj Tőlle segítséget, beszélgess Vele. És majd lassan alakul minden. Nekem az unokáját nem láthatta, mer Ő 2 hétre született a párom elvesztésr után, de mesélek Róla. Te is tedd ezt. Minden jót kívánok Neked!
2021. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26-os, teljesen igazad van. A kérdező fiatal, vélhetőleg - ha most nem is így érzi- az idő segít, és reméljük még új életet tud kezdeni.

Én is hozzászóltam korábban, hasonló helyzetben voltam/vagyok. Sajnos azt érzem,hogy az idő nem enyhít a fájdalmon.Persze a mindennapi gondok terelik a figyelmünket, de bizonyos történések, főleg a gyerekkel kapcsolatosak, újra és újra felidézi a hiányát. Ballag az óvodából, iskolából, érettségizik, vizsgázik, diplomát kap, párja lesz, elköltözik ..ezek mind olyan események amikor átéljük,hogy miért is nincs mellettünk..

2021. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!