Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegy lettem 25 évesen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegy lettem 25 évesen, hogy lehet ezt kibirni?

Figyelt kérdés

Nincs sorstarsam a közelben.. Idős nők mondják tudják min megyek át. Pedig úgy érzem ez nem igaz. Ők idősen vesztették el a ferjuket. Együtt neveltek gyerekeket..

Én meg itt maradtam egy 3 evéssel, férj, segítség, szerelem nélkül.

Annyira hiányzik.. Es nemtudom hogy leszek e képes bűntudat nélkül mosolyogni, flortolni, bárhova elmenni, jól érezni magam..

Fél éve ment el, de még mindig nem tudtam feldolgozni.


A barátaim hívtak mindenhova.. Most telefonon tartjuk a kapcsolatot és egy barátommal együtt járunk heti 2x biciklizni mostanában..

De itt a vírus és úgy érzem én vagyok a legszerencsétlenebb.

Nagy kertes ház... Egymagamra, minden egyedül csinálok, és a kisfiam mai napig keresi az apját. ☹️


2020. ápr. 5. 17:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Őszinte részvétem hogy így alakult! Idő az egyedüli ami majd segít, illetve ott van a kis fiad, biztosan erőt ad, hiszen így legalább egy jó dolog van az életedben.


Hány éves volt a férjed?

2020. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

31 éves lett volna most júliusban.

Köszönöm szépen.


Igen, legalább ő itt van, de sajnálom h az apja nélkül nő majd fel.

Nagyon jó apa és társ volt.. És nem azért írom, mert halottrol vagy jót vagy semmit.. 🙏

2020. ápr. 5. 18:25
 13/27 anonim ***** válasza:
29%
Egy valamire figyelj oda. Pszichiátriai szerekhez ne nagyon folyamodj, a kicsinek józanul van szüksége rád. Arról nem is beszélve, hogy függő csinál belőled.
2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sem volt. Nincs is itthon ilyesmi. Nem ismerek ilyen dolgokat.

Egyébként van h megiszok egy pohár bort este, de ez a teteje. :)

2020. ápr. 5. 18:30
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom, hogy ezen kellett keresztülmenned! Biztos jobban fogod érezni magad, adj időt magadnak! Próbálj itt a neten beszélgetni, ha ugy érzed, hogy az segít.
2020. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Most kicsit jobban vagyok már attól is, hogy ide leirtam..
2020. ápr. 5. 18:52
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Fél év ilyen téren rövid idő. Majd ha készen állsz, akkor az legyen a szemed előtt, hogy jó eséllyel a férjed is azt szeretné, hogy boldog légy és legyen kire támaszkodnod. Az már nem lesz megcsalás, nem véletlenül van a templomi eskü szövegében is úgy, hogy "míg a halál el nem választ". Sajnos túl hamar, de ez bekövetkezett, viszont a gyász után az életnek mennie kell tovább. Elinte nehéz, de idővel megszokható és ez nem azt jelenti, hogy el kell felejtened a néhai férjed.
2020. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Barnabas333 ***** válasza:
69%
A párom testvére egy olyan nővel jött össze akinek hirtelen meghalt a férje a nő akkor kb.32éves volt. 2gyerekkel maradt magára, igaz akkor már legalább 6évnél idősebb volt mindkettő. Fel a fejjel, neked is majd rendeződik az életed. Mondjuk most a vírus miatt nehezebb...
2020. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

#10


Legalább akkor nem vagy egyedül, van bőven támogatásod, (nem csak anyagilag).


kb 150 km-re mindenkitől egyedül sokkal rosszabb lenne.


Kell idő míg összeszeded magad, de így, hogy van segítséged így jut majd mindenre időd ha majd szeretnéd.

2020. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 6. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!