Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyeket kernek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyeket kernek. Nem voltam korrekt az ex szeretommel?

Figyelt kérdés
8 honapja nem vagyunk egyutt. 4 evig tartott. Veletlenul talalkoztam vele a tescoba. Szoba kerult a kapcsolatunk. Mondtam neki, szerettem, nem csak szex volt . Erre o ,ugyanma, hiszen nincs tolem meg egy ajandeka sem, meg emleke a szoban kivul, egy kirandulas. Meglepodtem, szereny nonek ismertem. Ha hivtam jott, beszelgettem is vele sokat. Kozbe a kertbol gyumolcsot, ha tul sok volt adtam neki. Meg haza vittem autoval. Kellett volna valami ajandek vagy kirandulas?
2020. ápr. 12. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvitted neki a fölösleges gyümölcsöt?


Bár, ha gyűrüt nem adsz, akkor szerintem is felesleges minden más.

2020. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szeretted, és tényleg négy év alatt nem kapott tőled semmit, csak a fölösleges gyümölcsöt, és az az érved, hogy szerèny nőnek ismerted?😂😂

Akkor milyen, ha nem szeretsz valakit?😀

A csodával határos, hogy 4 évig kitartott...

Karácsony, szülinap???

2020. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldobtam az agyam.
2020. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Dehisz ex szeretöröl van szo. Nem ex baràtnöröl.

Még sokat is adtàl :)

2020. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintének kell lenned magaddal szemben. Mi volt neked ez a nő? Ágymelegítő, valószínűleg. A fölösleges gyümölcsöt, amit amúgy is elvittél volna vkinek, vagy kidobtad volna, elvitted, meg jaj, ha már ott volt, kicsit beszélgettél is vele. Ez nem szerelem. Akkor sem, ha nem volt követelőző meg nagy igényű. Te konkrétan vagy kihasználtad ezt a nőt, vagy rohadt skót vagy személyiségre.
2020. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Főztél volna belőle inkább pálinkát!😀
2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

DE HÁT ROHADT GYÜMÖLCSÖT IS ADTAM NEKI!!!!

feldobtad a napom:)

2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És beszélgetett is vele! Nem ám csak úgy beverte a szia után egyből! Igazi úriember vagy, öcsém.
2020. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!