Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel ismerkedtünk egy ideje. Múlt hét pénteken találkoztunk, ekkor voltam először a lakásán, boroztunk, vacsoráztunk, nem feküdtünk le, a szombati találkozásunkkor ott aludtam nála, és szexeltünk is. Közben elmondta, hogy egy lánnyal összejárt szexelni, de semmi nincs már köztük. Elég gyanakvó lettem ekkor, és tegnap reggel megnéztem a fb üzeneteit, amiben kiderült, hogy miután hazavitt engem péntek este 11-kor, rá húsz percre már írt is a kis kúrópajtinak, hogy hozzon bort és szódát, meg aludjon nála, a csaj már 23:44-kor írta is, hogy ott van az ajtóban. Ezt elmondtam neki, teljesen kiakadtam és hazajöttem. Este írt, semmi bocsánatkérés, letámadott, hogy nagyon megkedvelt, de a személyes üzeneteibe minek néztem bele, senki nem csinált még ilyet stb stb. És még ma nekem van bűntudatom, arra is gondoltam, hogy írok neki, hogy próbáljuk meg újra. Csak szerintem gáz, hogy nekem tette a szépet, és húsz percre rá más ugrált rajta? Másnap meg persze én naív..légyszi normális hangnemben válaszoljatok, köszönöm!
2020. ápr. 15. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom egyértelműen azt kommunikálta feléd, hogy monogám, komoly kapcsolatot alakít ki veled éppen.


Persze, tilos rutinból csekkolgatni a másik telefonját, de van egy határ. A privátszféra szentsége ott ér véget, ahol az átverés kezdődik. Várnád meg, míg magától elmondja az igazat? Miért, el szokták? Jó vicc.


Belehazudott az arcodba, hülyének nézett, az összevissza töcsköléssel még az egészségedet is kockáztatta, te meg kímélgesd a szaros privátszféráját? Miért legyél balek? Pont megérdemelte, hogy belenéztél a bizonyítékért, hogy a tények tudatában dönthesd el, akarsz-e tőle valamit, mert ő b...ott megadni neked ezt az alapvető lehetőséget. Ő nem mondta meg, kicsoda valójában, te meg megnézted. Na bumm. Mit van úgy megsértődve? A következő nőnek majd szépen elmondhatja előre, hogy másokkal is tervez kú....ni, nem kötelező takonygerincűnek lenni, és akkor nem lesz ilyen probléma.


És ilyenkor még mindig ezren képesek a privátszférán pattogni...Jééézusom...

2020. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem ez a módja annak, hogy meggyőzödjünk arról, hogy milyen a másik. Nem szép tőle sem, de van ilyen. Szűrni kéne megtanulni és utána lakásra menni. Attól meg ez sem indokolja, hogy a magánügyeiben kotorássz.

De poén azért, hogy annyira ki vagy akadva, hogy utána is dobnád magad. Gyerekek.

2020. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap 15:14-es vagyok. Én is gondoltam rá, hogy korai ismeretség volt ahhoz, hogy így intézze az igazságkeresést a kérdező. Ha egy hosszú kapcsolatban vagy házasságban van alapos gyanú a megcsalásra, akkor jobban megértem.


De mégis, hogy szűrjön ki egy ilyet? A nyilvánvaló playerek fennakadnak a rostán, de nem mindenki hazudik bénán. Aki csak veled van együtt, és komolyak a szándékai, az azt is mondja. Aki nem, az is pont ugyanazt mondja. Honnan tudd, hogy hazudik?


Jó módszer lenne, hogy eleve várjon az ember mondjuk egy-két hónapig az ágybaugrással. Én sem haladnék ilyen gyorsan, de hányszor olvastam már itt a gyakorin is, hogy sokaknak a komoly kapcsolataik is úgy kezdődtek, hogy az első/második randin már szexeltek, meg minek "játszani a szüzet". El tudom fogadni, hogy másoknak így is működhet, és ez is normálisnak számít. Ezért is gondolom, hogy a társkeresésben fontosabb az őszinteség, mint a szexuális "erkölcs", és aki hazudik hogy ágyba vigyen, az hibásabb mint aki "túl hamar" ágyba megy. Mert hát a kettő közül melyik tett az, amelyik árt a másiknak, és melyik az, amelyik nem árt senkinek? Köznapibb megfogalmazásban: ki a k*cs*g?


Önmagában azért nem néznék bele a másik telefonjába, mert elmondja, hogy létezett előttem egy szexkapcsolata. Ha tényleg csak ez az egy szimpla mondat hangzott el, és nem volt semmi más gyanút keltő megjegyzés, körülmény vagy viselkedés, akkor tényleg erős túlzás volt, bár pont jól jött ki. Szerintem lehetett még valami, ami ennyire gyanakvóvá tette a kérdezőt, de ezt csak ő tudhatja biztosan.

Szóval nem kell senkinek a cuccaiban kotorászni csak azért, mert éppen összejössz vele és kíváncsi vagy. De nem ritka eset, hogy utalnak nem bizonyító erejű jelek arra, hogy nagy gáz van, és érzékeled, hogy valami nem stimmel, nagyon gyanús, de nyilván hiába kérdezel rá egyenesen, úgysem fogja bevallani. Letagadja, kimagyarázza, rád fogja hogy képzelegsz. Szakítani meg nem szokás olyan indokkal, hogy "hááát, vannak ilyen kis fura dolgok", főleg ha beleélted magad a kapcsolatba, reméled hogy tévedsz, és van is rá esély, csak nem hagy nyugodni a gyanú. Nem életszerű.


Szóval őszintén: mi mást tehetett volna? Dobja kukába a kapcsolatot amire vágyott, mikor lehet, hogy semmi nem is történt? Dugja homokba a fejét és lubickoljon a "boldog tudatlanságban"? Várja csendben, amíg merő véletlenségből megjelenik az ajtóban a másik nő, vagy kijön rajta egy nemi herpesz? Mennyi időt pazaroljon a kapcsolatra, ami valójában ilyen, és ő ezt egy kicsit sejti?


Nekem bicskanyitogató a pasi reakciója. "letámadott, hogy nagyon megkedvelt, de a személyes üzeneteibe minek néztem bele, senki nem csinált még ilyet". Mintha azt mondaná: "minden a legnagyobb rendben volt, tök jó kapcsolat lett volna, csak te rontottad el a kutakodásoddal". A francokat, semmi sem volt rendben! És nem kapcsolat lett volna, hanem ugyanez a fertő, csak hosszabb ideig, ne tegyünk már úgy, mintha nem... Kérdező, nehogy mégegyszer a közelébe menj, ne legyél hülye! Nem elrontottad, hanem megmentetted magad. Még ha vitatható módszerrel is.

2020. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Utolsónál az igazság!
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Ne érezd magad rosszul emiatt. Ha gondolod írd meg neki,hogy ne haragudjon amiért megnézted a JELENLEGI szexpartnerével történt beszelgetést és ebbe te nem szeretnél belerondítani,így kiszállsz a mókából. Szeretnél egy olyan partnert aki nem mártogatja másba is a brét és további minden jót neki. Ennyi.

De ezzel a puhatestűvel ne folytass semmit. Fröccsözzön a dugópajtival.

2020. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!