Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam visszakönyörögni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam visszakönyörögni magam vagy jobb így, hogy pont van a végén?

Figyelt kérdés

Egy "chat" oldalon megismertem egy lányt akivel napi szinten több órát beszélgettünk kb. másfél éven át, volt hogy ő tűnt el, mert volt egy való életbeli kapcsolata, volt hogy én mentem pihenőre, mert úgy érzetem sehova se tart ez az egész.

Kb. 1 hónapja volt egy aljas húzásom amivel megbántottam, kicsit ilyen önszabotázs is volt, mert túl jól mentek a dolgok és akkor szakítottam vele, mert azt gondoltam, hogy neki is így lesz a legjobb és legalább nekem se kell állandóan azon agyaljak, hogy csak plátói az egész kapcsolatunk és sose lesz belőle semmi se.

Most egy hónap után még mindig baromira hiányzik de nem tudom mit tegyek. Félek ha ráírok kiderül, hogy ő rég túl van rajtam de attól is félek hogy mi van ha nem, mert azok az okok ami miatt ez az egész ismerkedés megragadt az egymásnak írogatásnál nem változtak.


2020. ápr. 15. 21:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A visszakönyörgés költői túlzás volt a részemről, írni akarnék neki, mert hiányzik. Legutóbb se volt könyörgés csak szóltam, hogy hiányzik ami volt és hogy szeretném onnan folytatni ahol abbahagytuk, mire ő írta hogy ő se tudja igazán hogy mi is ez de neki megfelel a folytatás.


Abban van igazság, hogy ez a kapcsolat részemről pótlás, mert jobb mint a semmi, szerintem neki is valami ilyesmi lehet.


Az is igaz lehet, hogy csak a figyelmemre vágyik és nem rám de a figyelmet én is megkapom tőle és talán egy rendes kapcsolatban se lenne ez másképp mert ha nincs testi kapcsolat akkor azon kívül, hogy élvezzük egymás társaságát mégis mi mást várhat el az ember?

2020. ápr. 16. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!