Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a parom, ha idoben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a parom, ha idoben lefekszem, amikor egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés

Bocsi, szerintem dedos a kerdes, de jo lenne hallani masok velemenyet is :D


Amikor egyutt alszunk, akkor szeretek ejfel elott elaludni, mert masnak dolgozom, 7-kor azert szeretnek mar felkelni, hogy ne tolodjon el a napom. Sajnos o ezen megsertodik.


Multkor egy baratommal kezdtem este chaten beszelgetni, akivel mar 3 eve egy szot sem valtottam, nem akartam ot lerazni, tudtam, hogy ugyis beszelunk egy kicsit, aztan utana evekig megint nem. Nos, ez nem tetszett a paromnak, azota meg jobban megsertodott.


Rosszul esik neki, hogy ha egyutt alszunk, idoben akarok elaludni, de massal meg beszelek ejjel. (Hozzateszem, erre max evente 1-2x van pelda)


Most ugy dontottem, amikor egyutt vagyunk, akkor addig maradok ebren, amig o szeretne. Viszont nekem ez nem tetszik, nem szeretek sokaig fent lenni, de igy dontottem a beke fenntartasa erdekeben.


Nektek mi a velemenyetek?


2020. ápr. 18. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megbeszélnétek? Egyáltalán mi zavarja, hogy nincs szex, éjfélkor befordulsz a fal felé? Akkor feküdjetek le 11-kor. Nem hiszem, hogy egy chat-elésől van szó.
2020. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Beszeltunk, rola, azt mondja, zavarja, hogy ha vele vagyok, alszom, amugy meg ebren vagyok sokaig.

Nem a szexre vonatkozik a kerdes, nem azzal van a problema. Beszelgetni szeretne ejjel.

2020. ápr. 18. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor baj van, ha ez valóban így van, csak mellette alszol be. Hacsak nem 11- kor találkiztok, akkor nem értem a problémáját 18-24h-ig van 6 órája beszélgetni.
2020. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdjezek a talalkozokat vagy az esteket valami kozos programmal aztan mindenki intezze a sajat dolgait hogy ne ez maradjon utoljara
2020. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad, akkor feküdj le, amikor te szeretnéd. Kell az alvás, a pihenés.
2020. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint o ejjeli bagoly, te meg nem. Ezen nincs mit valtoztatni, foglalja el magat miutan te elaludtal. Te sem kered h fekudjon le 2 oraval korabban miattad, holott a bioritmusa mas.

Mi uilyenek vagyunk, amikor elfaradok megcsokolom es elalszok, o meg filmezik meg 2 orat. Reggel en ebredek korabban, en is bekenhagyom hogy tudjon meg pihenni.


Es igen nalunk is van h kiulok a konyhaba telozni regi baratnovel, 22korul elbucsuzunk vele, zuhanyzok es alszok. Elotte valtok meg par mondatot a ferjemmel, de alapvetoen boven eleget vagyunk egyutt h kibirja h 6havonta beszelek ezzel a csajjal egy 1.5orat. Neki is van h elmegy (nem mostanaban) sorozni es en mar alszok mire hazajon. Nyilvan en sem rinyalok h 22re fejezze be mert akkor alszom.

Nem te vagy a parod alvosnyuszikaja ami nelkul nem lehet elaludni, nagyfiu, oldja meg.

2020. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire másképpen vagytok programozva akkor nehéz lesz együtt maradnotok. Kérdés, hogy érdemes-e?
2020. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) Utolso, erdemes. Szerencsere ez nem egy egetrengeto problema, remeljuk, kesobb is csak ilyen bajok lesznek koztunk.
2020. ápr. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!