Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ez nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk, hétköznap nem nagyon tudunk találkozni, hétvégén szoktunk együtt lenni, ráadásul mindkettőnknek olyan a munkánk, hogy általában hétvégén is kell valamennyit itthonról dolgoznunk. Most neki jövőhét szerdán lesz egy fontos megbeszélése, és emiatt lemondta a hétvégénket, merthogy ő stresszes miatta. Készülnie egyébként annyira sokat nem kell rá, mert félig már készen van. Ezért sem értem, hogy akkor legalább egy napot miért ne lehettünk volna együtt. Csak nekem tűnik ez kifogásnak? Vagy csak én fújom fel?
2019. máj. 12. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
fuuu egyrészt teljesen át érzem! én is távkapcsolatban vagyok nekünk is a munka meg az idő is... deén férfi vagyok ő pedig nő szóval :D de igen általában ő is stresszes mert sokszor van ugy hogy keveset tud aludni sokat kell neki készülödnie... és én oké támogatom meg minden de nekem is van egy határ amikor de sőt nem is az hogy keveset tudunk talizni hanem hogy annyira tulhajszolja sokszor magát és egyszerüen rossz nézni! ALIG VÁROM HOGY ÖSSUZEKÖLTÖZZÜNK ÉS ÉN TARTSAM EL!
2019. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem túlreagálod
2019. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!