Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nem igényli a szexet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem igényli a szexet. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2 éve se vagyunk együtt még... Ő 33,én 21 vagyok. A kapcsolatunk eleje óta így van ez, kb heti egy szex van, azt is én szoktam kezdeményezni... De a szerelem és minden más működik, a hűségében abszolút nem kételkedem, szinte folyton együtt vagyunk, most meg pláne és mégsincs szex. Hiányzik hogy elkapjon és... De nincs ilyen, ha meg van akkor is csak olyan sima szex, pedig én benne lennék kreatívabb dolgokban is.

2020. ápr. 20. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mi is heti eggyel kezdtük. 15 év után már egy sincs, 3 éve. Nem is akar, nem is nyúl magához.
2020. ápr. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Igen, van ilyen. Aszexuálisnak nevezik az ilyen embert. Semmi probléma nincs vele.


Beszélgetni kéne erről.

2020. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%

33 évesen kissé fiatal még ehhez.

Mi lesz 50 éves korában?

35 év fölött zuhanórepülésben megy lefelé férfiaknál a libidó.

2020. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Meg szólalt a sok szexrobot...

Ne magatikból indulatok ki!

2020. ápr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
80%

Van ilyen igen. Az én párom is ilyen. Mondjuk nálunk kb kéthetente egyszer van együttlét. Eleinte sokat beszélgettem vele erről,ígérte hogy változtat ezen,de sosem lett belőle semmi. Így én elfogadtam hogy neki ennyi az igénye.

Pedig én sem vagyok túlsúlyos,odafigyelek a külsőmre is. Egy ideig zavart,mert nekem azért jóval nagyobb igényem lenne az együttlétekre. De én csak emiatt nem akarom megváltoztatni. Elfogadtam,ennyi.

2020. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Az én pasim se nagyon igényli. KB heti 2x ,de azt is úgy látom,hogy max miattam,mert tudja,hogy én élvezem. Neki elég annyi,ha más módon segítek rajta...

Engem is zavar a dolog,nem tudom mi lesz később,fiatalok is vagyunk és szerelmesek is.

2020. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan, csak azt nem értem, magyarázza már el valaki, hogy miért jön valaki össze olyannal, akivel nem egyezik a szexuális vágyuk. Aztán meg itt panaszkodnak. Minek? Pisztolyt tartottak a fejetekhez, hogy ilyennel gyertek össze?

És mindjárt jön az a szöveg, hogy jaj, de hát szeretem, meg jó ember..stb. akkor meg ne panaszkodj, hogy nem egyezik a szexualitásotok, hanem alkalmazkodj és ott a kezed, segíts magadon!

2020. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt is tudni kell, hogy enyhébb antidepresszánst szed már elég régóta, az is csökkentheti a libidót, mondtam is neki egyszer, meg eleve nemrég ezt is felhoztam hogy kevés a szex, de kitért a válasz alól... Ez alapján amit írtok nem is kevés az ilyen pasi 😅 Egyébként fogamzásgátlót is szedtem, de önként úgy döntöttem hogy felesleges, nem éri meg havi 2 szex miatt szennyeznem a szervezetem 😂.Nem tudom hogy fogom ezt megoldani... Most menzim volt, egy darabig miattam nem szexeltünk ugye, de pl meg se kérdezi hogy elmúlt e már mert jaj nem bírná már ki... Lehet hogy a korkülönbség miatt van ez. Várok pár napot, hogy ne lehessen az a válasza hogy "dehisz neked volt menzeszed" es elbeszélgetek vele erről.
2020. ápr. 21. 09:22
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez van. Most 32, de egy-kéthetente egy bőven elég neki. Ráadásul nem most kezdődött, 10 évvel ezelőtt, mikor összejöttünk, akkor is ilyen volt.


De másoktól is hallottam már, nem is egyszer, hogy ilyen a pasijuk. Szóval akármind mond is a sok "kedves" kommentelő, azért mások hozzászólásából is látszik, hogy vannak ilyen emberek is, ugyanúgy nőben, mint férfiban.

Ez is csak idióta sztereotípia, hogy a férfiak mind szexfüggők. Ezt nem lehet nemre általánosítani.

2020. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Miért jövünk össze olyan emberrel, akivel nem egyezik a szexuális étvágyunk? Mert ez nem egy a'la carte, hogy a megrendelésnél összeállíthatjuk a partnerünk tulajdonságait.


Össze lehet ám jönni egy fehérmájú nővel is, aki meg pl. képtelen az önálló létezésre, meg egy szex isten férfival is, aki meg rommá csal, vagy képtelen helyesen kezelni a pénzt, nincsenek céljai stb.


Aztán ott van az is, hogy van-e kölcsönös szimpátia, vonz-e a másik. Harmadsorban, sok ember igazából nem válogathat. Negyedsorban a szexen kívül még maximálisan jól érezhetjük magunkat.


Vagy hogy gondolod? Kidobom, elválok, és keresek egy olyat, aki napi szinten 5X kefél. Na ééés? Ezzel meg is van oldva az élet? Ennyi az élet?


Sőőőt, az a baj, hogy az emberek elég nagy hányada tök jó elvan szex nélkül is, így marhára nem nehéz belefutni egy ilyenbe. Főleg akkor, ha az elején eljátssza hogy jó neki. Érdekes az is, hogy csak ki kell várni azt a 10 évet, hogy rájöjj, mennyire nem érdekli. Ne 22 éves lányokkal meg fiúkkal gyertek már! 40+-nál kezdődik a kihívás.

2020. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!