Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nem igényli a szexet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem igényli a szexet. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2 éve se vagyunk együtt még... Ő 33,én 21 vagyok. A kapcsolatunk eleje óta így van ez, kb heti egy szex van, azt is én szoktam kezdeményezni... De a szerelem és minden más működik, a hűségében abszolút nem kételkedem, szinte folyton együtt vagyunk, most meg pláne és mégsincs szex. Hiányzik hogy elkapjon és... De nincs ilyen, ha meg van akkor is csak olyan sima szex, pedig én benne lennék kreatívabb dolgokban is.

2020. ápr. 20. 22:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17es, 7es vagyok, én pl nem panaszkodtam! Sőt inkább vagyok ebben a kapcsolatban, mint az élőzőben (rövid kapcsolat volt), őt azért hagytam el, mert igaz heti kb 5 szex lett volna az igénye, de egy nulla volt az egész.

N27

2020. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Komolyan, csak azt nem értem, magyarázza már el valaki, hogy miért jön valaki össze olyannal, akivel nem egyezik a szexuális vágyuk"


Mondjuk ebben van valami. 48 éves nő meg itt vekeng átlag 4 havonta, hogy az 50 éves férje minden nap akarja, sőt minden összebújásnál. Neki meg elég lenne heti egyszer is, ezért már a válást fontolgatja (jóval 40 felett jöttek össze).

P...nak kellett összejönni. Nem igaz, hogy ezt nem lehetett tudni.

2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Össze lehet ám jönni egy fehérmájú nővel is, aki meg pl. képtelen az önálló létezésre, meg egy szex isten férfival is, aki meg rommá csal, vagy képtelen helyesen kezelni a pénzt, nincsenek céljai stb."


Oké. Így pedig tudja kezelni a pénzt, nem csal rommá. A szar és kevés szex az ára. Na bumm, hát ennyi... De akkor nem kell nyavajogni. Hiszen ez nem egy étlapról összeválogatott menüsor. (Az élet meg nem habostorta, mint tudjuk.)

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!