Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek melyik a legfontosabb párválasztás esetén, a külső, az egzisztencia, vagy a státusz?

Figyelt kérdés
Kamu, álromantikus válaszok nem érdekelnek!

2020. ápr. 21. 11:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Ezek közül nekem egyértelműen a külső.

22

2020. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ezek együttesen 50% (sorrend: külső, egzisztencia, státusz), a másik 50% a személyiség (ez nagyon is fontos, mert nem akarok éveken át szenvedni egy elviselhetetlen ember mellett!)
2020. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
:D Aztán mégis az van, hogy a gyk-s emberek full átlag vagy az alatti külsővel rendelkeznek, a párjuk úgyszintén.
2020. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Jaj, mindig ezek a kamu válaszok. Még hogy személyiség...
2020. ápr. 21. 11:43
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

#14

Amikor először mentem el randira a jelenlegi barátommal, nem tudtam semmit az anyagi helyzetéről vagy "státuszáról" (?). Azt viszont tudtam, hogy jó a humora, vannak közös érdeklődéseink, ugyanaz a kedvenc sportunk és bejött külsőre.

A randi bowlingozás volt. Ott végig beszélgettünk, és a személyiségét ismertem meg, abba szerettem bele.


Ha ez neked ennyire hihetetlen, akkor lehet magadba kéne nézni, hogy veled miért nem történt még soha meg.

2020. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Státusznak számít manapság pl a "Youtube-sztárság". Még csak helyesnek sem kell lenned, ha youtuber vagy és van néhány követőd. Tele van ilyen kérdésekkel a gyakori, a lányok még az igénytelen kinézetű, ostoba youtuberekért is odavannak.
2020. ápr. 21. 11:53
 17/29 anonim ***** válasza:
54%

Engem pl ezen a youtu.beos dolgok inkább taszítanak, mindsem tetszik!

A státusz abszolút nem érdekel, csak ne legyen ilyen YouTube b..i!

A külső ezek közül az eső, mert nyilván működni kell a kemiának! És nem, nem a kigyurt macsho BMW - s palik érdekelnek!

Az egzisztencia! Nos, valahol fontos, de én sokszor többre értékelem egy jó szakmát, mint valamilyen vezetői beosztást! Nyilván kell, hogy egyezzen az életszinvonalunk! Én keresek 2300 eurót, párom 200ezret! Mégis vele vagyok, mert volt megtakarítása és jól beosztja a pénzt! A ház vásárlásnál ez nagy előny, ugyanis én nem akarok albérletet fizetni tovább! Egy minimálbéressel, aki szórja a pénzt, nem önálló..nem tudnám elkebzelni az életem!

És igen! A belső/személyiség nekem igen is fontos! Alap a hűség, korrektség, őszinteség, figyelem, minőségi idő és még van pár dolog, ami nélkül nem kéne olyan pasi...akinek az érzelmi intelligenciája 0, aztán nézhet ki akárhogy, lehet akármennyi pénze!


Tudom, én is hazudok, álszent vagyok, stb.... Úgyse fogja fel a kicsi agyad, hogy nem minden a külső med a lóvé!

N27

2020. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%

"Még hogy személyiség..."


Igen, pedig az a legfontosabb. És itt véreznek el a legtöbben, sokkal sokkal többen, mint a külsőn.

2020. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a külső számomra. De én egzisztencia meg státusz alatt nem azt értem, hogy mennyi pénze van, hanem hogy ambíciózus-e, tiszteli-e őt a környezete, akar-e előrelépni az életben és szereti is a munkáját, nem csak azért csinálja, hogy épphogy megéljen belőle.
2020. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
Pl felhoztad példának ezeket a youtubereket. A videósokon is látszik, hogy azért csinálják-e, mert szereti és érdekli az adott témát, amiről beszél és tehetséges, minőségi tartalmat gyárt vagy pedig csak beül a kamera elé, pofázik 10 percet a semmiről, csak azért, hogy legyen egy olyan munkája ahol a tehetségtelensége meg a lustasága ellenére is van pénze. Utóbbi kategóriából rengeteg az ilyen youtubeos, majdhogynem az összes mai magyar videós ilyen. Na, az ilyennek nem az a fontos, hogy minőségi munkát végezzen, csak annyi, hogy húdejó nem kell menni dolgozni és jön a pénz. Ez egy olyan szint, ahová sosem süllyednék le, számomra ez nem “státusz”.
2020. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!