Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek melyik a legfontosabb párválasztás esetén, a külső, az egzisztencia, vagy a státusz?

Figyelt kérdés
Kamu, álromantikus válaszok nem érdekelnek!

2020. ápr. 21. 11:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül a külső. Egyébként az intelligens, életrevaló, talpaesett jellem és a kellemes társaság (már csak azért is, mert számomra ez javít a vonzerőn egy átlagos külső esetén is és biztosítja a másik kettőt is stabilan).
2020. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem is értem minek teszel fel ilyen kérdést? Úgyis mindenki hazudik, csak neked van igazad, mindenki le lesz pontozva!

Idióta!

2020. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak ezek kozul kell valasztani, akkor ez lenne a sorrend amit irtal, kulso, egzisztencia aztan statusz. Amugy meg ja, mindegyik fontos, csak hetkoznapibb ertelemben annal, mint az incelek hiszik, csak hat nyilvan ok meg a hetkoznapi szintet se tudjak hozni. (Elhanyagolt mamakedvence oltozkodes jollakott ovodas fejjel, netto 120 fizuka, nulla barat es mindenembertutalok hozzaallas. Hat igen, ez nem nyero egyik normalis nonek sem.)
2020. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs ilyen rangsorom. Inkább úgy fogalmaznék, hogy semmilyen téren nem akarok a saját szintem alá menni nagyon, de fölé sem. Pl hasonló értékkel bírjon külsőleg, egzisztenciálisan stb. Viszont én már nem akarok úgymond családot alapítani, gyerekeim már vannak, házam is, autóm is, így pl jó, hogy megtehetem, hogy figyelmen kívül hagyhatok olyan szempontokat, mint egzisztencia. Nem igazán érdekel a pénz, csak olyan szintig, amit magam is meg tudok teremteni, és azzal elégedett vagyok. Most a kedvesemmel azért vagyok, mert nagyon jól érzem magam vele, önmagam lehetek mellette és boldoggá tesz az egész létezése.
2020. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

"Kamu, álromantikus válaszok nem érdekelnek!"


Minek tetted fel a kérdést, ha csak az elvárt válaszokat fogadod el?

Tipikus példája vagy annak, hogy akárhogy nézhetsz ki, nagy ívben kerulnelek.

2020. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
Amelyikbe ezek közül beletartozik az, hogy napi 2x rendesen fogat mos. Mert ahogy kiderült tegnap, ez is nagy elvárás.
2020. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
42%

1. Egyértelműen külső, hogy számomra tetszen

2. Egzisztencia

A státusz engem nem érdekel. Az utcán építkezésen dolgozó is tetszett már nem is egyszer.

2020. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A három közül akkor már leginkább a külső, ha mindenképp választani kell.

De a felsoroltak közül egyik se a legfontosabb. Párt nem ezért választok.

26n

2020. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Külső (nyilván ez az első ami megfog)

2. Intelligencia, közös érdeklődés, humorérzék (nem árt, ha tudunk beszélgetni)

3. Egzisztencia (nem a pénz, hanem egy tisztességes állás, rendezett magánélet).

27/nő

2020. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!