Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit Donald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit Donald Trump ne tudna megkapni?

Figyelt kérdés

A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi, aki bármit megkaphat. Megszerezte az Amerikai Egyesült Államok elnöki posztját is, pedig nem is politikus.


Vajon van olyan nő, aki nemet mondana Trump-nak? 73 évesen a korához képest elét fiatalos, és magabiztos, ez sok nőnek vonzó lehet. De ha ez nem vonzó benne, akkor az már mindenképpen az, hogy nagyon sok pénze van, és jól meg tudná fizetni a szexuális partnerét. Plusz, az a nő, aki lefekszik vele, elmondhatja, hogy kefélt az amerikai elnökkel.



2020. máj. 11. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
95%
Én annyira fekudnék le vele, mint te Angela Merkerrel. Bár ki tudja, lehet, hogy neked bejövős.
2020. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Jó, de az más. Sok szép nő lefekszik idősebb, gazdag pasikkal.
2020. máj. 12. 00:02
 3/78 Lachesys ***** válasza:
95%

rengeteg no van akit nem kaphatna meg. nem mindenkinek a penz meg a "kefeltem az elnokkel" az elet merceje:D nyilvan rengeteg not megkaphat, gyonyoru noket is, akik eladjak a szepseguket es felhasznaljak, azzal teremtenek egzisztenciat.

de ha magyarazni kell h nem mindenki ilyen az mar regen rossz

2020. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az USA partvidéki városaiban (ahol az ország lakosságának a számbeli többsége csoportosul, és ahol elsöprő többséggel Hillary Clinton nyert) a nők túlnyomó része vagy képen röhögné, vagy leköpné.
2020. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
98%
Van egy pár milliárd.
2020. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
86%
A feleségén kívűl mindenki
2020. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
15%
most persze tagadják, de pár napja volt hitleres kérdés is, miszerint a nők imádták. ez van, a hatalom vonzza őket, nem utasítaná vissza egyik se, csak megy már megint a "nem vagyok olyan" duma
2020. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
75%
xD
2020. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

#7


Nyilván minden nő tagadja, hiszen senki sem akar lotyónak tűnni. Amennyire észrevettem, a nőkben a feminizmus hatására van összetartás, tehát a nemük jó híre is fontos nekik. Ettől függetlenül, ha bekerülnének egy elit rendezvényre, ahol az USA elnöke is részt venne, aki 2 millió amerikai dollárt ajánlana fel nekik egy éjszakáért a Hilton hotelben... Valószínűtlen, hogy nemet mondanának.

2020. máj. 12. 01:14
 10/78 anonim ***** válasza:
87%
#7: Úristen, mekkora idióta vagy. Az, hogy Trump felesége történetesen aranyásó, az nem jelenti azt, hogy minden nő az. Egyébként Melania elsősorban azért jött össze vele, mert (akkor 1996-ban) illegálisan tartózkodott az USA-ban, és már majdnem mehetett vissza Szlovéniába, amikor Trump felhívta. És mi a helyzet a politikai ellenfeleivel? Alexandra Ocásio-Cortez, hogy csak egy példát mondjak. Komolyan gondolod, hogy ő lefeküdne ezzel a hányadékkal?
2020. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!