Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit Donald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit Donald Trump ne tudna megkapni?

Figyelt kérdés

A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi, aki bármit megkaphat. Megszerezte az Amerikai Egyesült Államok elnöki posztját is, pedig nem is politikus.


Vajon van olyan nő, aki nemet mondana Trump-nak? 73 évesen a korához képest elét fiatalos, és magabiztos, ez sok nőnek vonzó lehet. De ha ez nem vonzó benne, akkor az már mindenképpen az, hogy nagyon sok pénze van, és jól meg tudná fizetni a szexuális partnerét. Plusz, az a nő, aki lefekszik vele, elmondhatja, hogy kefélt az amerikai elnökkel.



2020. máj. 11. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
0%

#35 nahát, csak tudtál egy civilizált kommentet írni, úgy érzem ez a beszélgetés szintet lépett! és még utána is néztél végre az ügynek, már azt hittem sosem esik le, hogy végül elítélték :D


BÁR!!! 2 vallomás alapján ítélték el az eredeti kb 30 helyett, mert volt két nő aki nem hagyta magát lefizetni. 30-ból 2, ez azért nagyon rossz arány...


a kiszabadulása miatt meg valószínűleg nem kell aggódnunk, állítólag elkapta a koronát a böriben


gabi és anna történetét nem ismerem, de egy finom gőzölgő kávé mellett szívesen meghallgatom ;)

2020. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
90%

A színésznők többségükben butácskák? Ezt azért gondold át még egyszer.

A modellek többsége szerintem átlagos intelligenciájú, de sok nagyon okos van köztük. René Simonssen például, aki a 80-as évek egyik sztármodellje volt, pszichológiát végzett, és díjnyertes író. Egy biztos: iszonyatos alkalmazkodóképesség és szociális intelligencia szükséges ahhoz, hogy ebben a szakmában valaki igazán sikeres legyen. És akkor még a tipikus modell-elvárásokról (például jó színpadi mozgás) nem is beszéltünk.

2020. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

#37


Ha tudnál olvasni, akkor láthatnád, hogy megkapható nőkról szól a kérdés. 🤔


Én magam amúgy Trump-ra példaképként tekintek. Ha majd 73 évesen csak a töredékét elérem annak, amit ő, és olyan jó egészségi állapotban leszek, az elégedettséggel fog eltölteni.


Amúgy meg undorító, ahogy próbáltál provokálni a kommenteddel. El lehetsz kereredve, ha ilyet írtál.

2020. máj. 12. 02:38
 44/78 anonim ***** válasza:
85%

#13: "Ha annak ellenére, hogy nem vagy fejes ember, és még csak nem is nézel ki jól, akkor érthető, amit mondasz."


Nem igazán értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Fogalmazz értelmesebben.


"és még csak nem is nézel ki jól"


Elárulnád, ezt miből szűrted le? Vagy csak feltételezgetsz?

2020. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
0%

"A modellek és a színésznők többségében butácskák, főleg a Hollywoodi sztárok."


na!!! florence pughot senki nem szidja amíg én itt vagyok! már csak a főzős videó miatt se, delicious mwahh :*

2020. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
85%

"Én magam amúgy Trump-ra példaképként tekintek."


Ez elég sokat elárul rólad. És abban a sokban nincsen semmi jó.

2020. máj. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
83%

"A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi"


Trump ÖRÖKÖLTE a vagyonát, üzleti érzékéről pedig annyit, hogy kaszinói mentek csődbe.

2020. máj. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

"Egy biztos: iszonyatos alkalmazkodóképesség és szociális intelligencia szükséges ahhoz, hogy ebben a szakmában valaki igazán sikeres legyen"


Nyilván köztük is vannak intelligensek, mint akikre hivatkoztál, de nem hinném, hogy ez egzakt lenne.


A modellnek egy dolga van: hogy jól nézzen ki, pózoljon a fotózásokon, meg a gazdag pasija mellett lehessen vele villogni, és ennyi.


Tipikus példa a Palvin Barbi, akinek egy értelmes gondolata nincs.

2020. máj. 12. 02:50
 49/78 anonim ***** válasza:
66%

"meg a gazdag pasija mellett lehessen vele villogni, és ennyi."


Főleg, ha nem is heteroszexuális, mint Jenny Shimizu, Cara Delevingne, Stella Maxwell...

2020. máj. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

"Trump ÖRÖKÖLTE a vagyonát, üzleti érzékéről pedig annyit, hogy kaszinói mentek csődbe."


Örökölt valamennyit, de a többit maga építette fel. Követett el hibákat, de abból tanult. Én olvastam az egyik könyvét, ahol történteket mesélt el

2020. máj. 12. 02:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!