Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit Donald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit Donald Trump ne tudna megkapni?

Figyelt kérdés

A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi, aki bármit megkaphat. Megszerezte az Amerikai Egyesült Államok elnöki posztját is, pedig nem is politikus.


Vajon van olyan nő, aki nemet mondana Trump-nak? 73 évesen a korához képest elét fiatalos, és magabiztos, ez sok nőnek vonzó lehet. De ha ez nem vonzó benne, akkor az már mindenképpen az, hogy nagyon sok pénze van, és jól meg tudná fizetni a szexuális partnerét. Plusz, az a nő, aki lefekszik vele, elmondhatja, hogy kefélt az amerikai elnökkel.



2020. máj. 11. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
83%

Egy trustfund baby, aki ostoba, öreg, ronda, ma is besértődött a sajtótájékoztatóján. Elég fiatalos? Akkor a magyar férfiak ezért néznek ki ilyen szarul, mert nekik ez a fiatalos.


Gavin Newsom-mal viszont ingyen lefeküdnék. Na ő szexis, okos, liberális.

2020. máj. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy Emily Ratajkowski kicsoda. A nevét olvastam már, de most, hogy rákerestem, feltehetően senki sem az eszéért szereti.
2020. máj. 12. 02:10
 33/78 A kérdező kommentje:

#31


73 évesen elég jó erőben van, energikusan néz ki.

2020. máj. 12. 02:12
 34/78 anonim ***** válasza:
84%
Bejön?
2020. máj. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
30%

#30: Weinsteint így is 23 évi börtönre ítélték, és ha majd kikerül, a szórakoztatóiparnak, meg úgy általában véve a médiának (tehát amihez ért) a közelébe sem mehet, mindenki utálkozva néz majd rá.

Szerintem ez ugyanolyan egyezség lehetett, mint amilyet Presser Gáborék (Adamis Annával, aki a dal szövegét írta) kaptak a Kanye West-ügyben.

2020. máj. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
85%

"A nevét olvastam már, de most, hogy rákerestem, feltehetően senki sem az eszéért szereti."


Ahogy gondolom, téged sem. De mondd csak, ő is személyeskedett veled, hogy így nyilatkozol róla?

2020. máj. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondod, bárkit megkaphat. Téged is megkaphat? Ha neked tetszik külsőre, belsőre, megtiszteltetés lenne, ha a popsidat szeretgetné? Sok pénze van, megfizetne, és dicsekedhetnél, hogy megcsinált Trump.
2020. máj. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

"Ahogy gondolom, téged sem. De mondd csak, ő is személyeskedett veled, hogy így nyilatkozol róla?"


Hogy kellene róla nyilatmoznom, amikor egy modell és színésznő? Vajon több esze lehet, mint Naomi Cambellnek vagy Elizabeth Banks-nak?

2020. máj. 12. 02:18
 39/78 anonim ***** válasza:
92%

Mert aki modell és színésznő, az csakis hülye lehet?

Cindy Crawford, ha nem a modellkedést választja, ma valószínűleg mérnökként keresné a kenyerét.

2020. máj. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:
Crawford egy példa. A modellek és a színésznők többségében butácskák, főleg a Hollywoodi sztárok. A South Parknak tökéletes alapanyag a celebvilág.
2020. máj. 12. 02:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!