Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit Donald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit Donald Trump ne tudna megkapni?

Figyelt kérdés

A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi, aki bármit megkaphat. Megszerezte az Amerikai Egyesült Államok elnöki posztját is, pedig nem is politikus.


Vajon van olyan nő, aki nemet mondana Trump-nak? 73 évesen a korához képest elét fiatalos, és magabiztos, ez sok nőnek vonzó lehet. De ha ez nem vonzó benne, akkor az már mindenképpen az, hogy nagyon sok pénze van, és jól meg tudná fizetni a szexuális partnerét. Plusz, az a nő, aki lefekszik vele, elmondhatja, hogy kefélt az amerikai elnökkel.



2020. máj. 11. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
24%

"Ettől függetlenül, ha bekerülnének egy elit rendezvényre"


Én például ilyenre el sem mennék, kezdjük ott. Utálom az efféle összejöveteleket.

2020. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 Lachesys ***** válasza:
93%
te lefekudnel merkellel 2 millio dollarert?
2020. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:

"Én például ilyenre el sem mennék, kezdjük ott. Utálom az efféle összejöveteleket."


Ha annak ellenére, hogy nem vagy fejes ember, és még csak nem is nézel ki jól, akkor érthető, amit mondasz.

2020. máj. 12. 01:24
 14/78 anonim ***** válasza:
0%

"És mi a helyzet a politikai ellenfeleivel? Alexandra Ocásio-Cortez, hogy csak egy példát mondjak."


jó mi most az ilyen commonfolkról beszélünk, hétköznapi emberekről, ilyet ne említsünk már egy lapon


"Az, hogy Trump felesége történetesen aranyásó, az nem jelenti azt, hogy minden nő az."


egyébként vicces, mert a Weinstein-ügynél, ahol effektíve bántalmazott nőkről beszélhetünk, mindegyik belement abba, hogy csöndben maradnak fél millió dollárért. pedig ott hétköznapi emberekről beszélünk. ha nálatok a megerőszakolást is ki lehet fizetni, akkor bármit, ti állítólagos "nem-aranyásók"

2020. máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
86%

"mindegyik belement abba, hogy csöndben maradnak fél millió dollárért"


Erről linkelj hiteles forrást, légy szíves, akkor majd elhiszem.

2020. máj. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
94%

"jó mi most az ilyen commonfolkról beszélünk, hétköznapi emberekről"


Megint csak föltenném a kérdést: közülük mi a helyzet azokkal, akik ellene szavaztak, és a mai napig utálják? (Én is ellene szavaztam volna, ha történetesen USA-állampolgár lennék.)

2020. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:
Monica Lewinsky mindenesetre kapott az alkalmon, amikor lehetősége volt az aktuális elnökkel kavarni.
2020. máj. 12. 01:32
 18/78 anonim ***** válasza:
13%

"Erről linkelj hiteles forrást, légy szíves, akkor majd elhiszem."


na tessék, az előző kommented alapján még majdnem elhittem, hogy informált ember vagy, erre csalódnom kell. már azt hittem találtam egy intelligens nőt, why u do dis?


[link]

2020. máj. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
62%

#17: akibe történetesen a maga buta kis módján szerelmes volt, és magától sosem fújta volna be.

Lásd:


"the details of which she later confided to Linda Tripp, her Defense Department co-worker who secretly recorded their telephone conversations"


Tehát titokban, a tudta nélkül rögzítették, amikor telefonon bevallotta ennek a Linda Tripp-nek a viszonyt.


Forrás:

[link]

2020. máj. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

"Megint csak föltenném a kérdést: közülük mi a helyzet azokkal, akik ellene szavaztak, és a mai napig utálják? (Én is ellene szavaztam volna, ha történetesen USA-állampolgár lennék.)"


Semmi, mert valószínűleg irigykednek rá.


Mi okuk lett volna ellene szavazni?

2020. máj. 12. 01:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!