Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit Donald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit Donald Trump ne tudna megkapni?

Figyelt kérdés

A magam részéről csodálom Trump-ot, mert egy rendkívül jó üzleti érzékkel rendelkező férfi, aki bármit megkaphat. Megszerezte az Amerikai Egyesült Államok elnöki posztját is, pedig nem is politikus.


Vajon van olyan nő, aki nemet mondana Trump-nak? 73 évesen a korához képest elét fiatalos, és magabiztos, ez sok nőnek vonzó lehet. De ha ez nem vonzó benne, akkor az már mindenképpen az, hogy nagyon sok pénze van, és jól meg tudná fizetni a szexuális partnerét. Plusz, az a nő, aki lefekszik vele, elmondhatja, hogy kefélt az amerikai elnökkel.



2020. máj. 11. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:

"Fel vagy háborodva hogy direkt provokáló kérdést tettek fel neked miközben te is csak azért tetted ezt ki hogy provokalj."


Nem. Ez egy gondolatkísérlet volt.


Az, hogy másoknak sértő... Ha az lenne, nem írtak volna ide.

2020. máj. 12. 14:20
 72/78 A kérdező kommentje:

"Szóval aki színész, az hülye."


A színészek 90%-ban celebek, és mindenki viccet csinál belőlük. Szóval igen, hülyék.

2020. máj. 12. 14:21
 73/78 anonim ***** válasza:
68%
#72: Te meg a nagy ész vagy :D
2020. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
85%
#72: Meryl Streep? Al Pacino? Daniel Day-Lewis? Adam Driver? Emma Stone?
2020. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%

74.


Pachino képes volt megalázni magát azzal, hogy a Jack és Jill című Sandler-förtelemben szerepeljen, máig nem értem miért tette. A "pézzé" nem válasz, van neki elég pénze. Ettől még a nagyobb alakításai mindig zseniálisak maradnak, de könyörgöm, hogyan képes Sandler amúgy jó színészeket belerángatni a bugyuta filmjeibe?

2020. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
38%
Én a világ összes pénzéért sem. Üzletembernek és politikusnak is tehetségtelen, nagyképű, ronda, öntelt, öreg.
2020. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
90%
Már hogy ne lenne sértő az amit itt MINDEN nőről állítasz? És direkt sértegetni egy csoportot pontosan provokáció. Ez ugyanaz mintha mi azt mondanánk hogy minden férfi szemét disznó. Csak mondjuk ez a különbség köztünk. Én intelligensebb vagyok annál hogy általánosítsak.
2020. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én.
2020. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!