Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » “Csak” azert kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Csak” azert kapcsolatban maradni h ne kegyek egyedul?

Figyelt kérdés

De ha pl lenne sok abrazom akikkel mindig tudnek talalkozni akkor ellennek, kapcsolatban meg kb mindig a baratom a legjobb baratom is egyben.

Mit lehet tenni?

Soha nem volt meg ugy barati tarsasagom h lefoglaljanak es lassam h tenyleg szerelmes vagyok e mellette vagy csak azert mert igy mindig van valakim


Nem arrol van szo h nem szeretem mert attol tudom h szeretem is de mindig mikor szakitas kizelbe kerulok a kpcsolataimba akkor jovok ra h hanyagoltam h nyitott legyek es baratkozzak igy nincs sok baratom, vannak azert de nem olyanok sajnos h pl hetente talizzunk, progizzunk



2020. máj. 20. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Sokszor “csak” azert vagyok kapcsolatban h ne kegyek egyedul
Van a kapcsolatom kivul eleg baratom, nem felek a maganytol
En is mindig rajovok hogy amugy “egyedul” vagyok
Jo barati tarsasagom van, sokszor talalkozunk es mellette “szuksegem van “ a paromra is
16 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert
2020. máj. 20. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaság nélkül sem voltam soha magányos, nem éreztem magam egyedül. A kapcsolatfüggőség nem csak szerelmi szinten lehet meg. Meg kell tanulni teljesen egyedül is lefoglalni magad.
2020. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es miket csinalsz h nem erzed magad egyedul?
2020. máj. 20. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálok semmit, semmilyen pótcselekvés nem kell hozzá. Ez mentalitás kérdése, ebben kell gyökeres változni.
2020. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan ezt teszik, csakhogy épp ezért sokan elkerülik és nem ismerkednek meg velük mert együtt látják mással.... Így aztán várhatja hogy megismer mást
2020. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek barátaim, soha nem volt kapcsolatom. Egyedül mégse érzem magam.


Mit csinálok? élem az életemet.

2020. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim és épp van párom is, de nem túl stabil a kapcsolat. Nekem párkapcsolatban lenni valakivel teljesen más kapcsolat mint amit a barátokkal megélek. De ha olyan rossz lenne a kapcsolatom akkor nem maradnék benne. Én amúgy jól elvagyok egyedül is, szeretek egyedül vásárolni, beülni kajálni egy gyorsétterem jellegű helyre, kávézni stb. De nyilván minden jobb párban vagy barátokkal.
2020. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok barátom, nem is igénylem. Egy kettő bőven elég, amúgy meg nagyon szeretek egyedül lenni, sosem érzem magam magányosnak.
2020. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!