Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire egyeseknek, ha egy alacsony nő egy magas férfival van együtt?

Figyelt kérdés

Reggel találtam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


A legtöbb választ lepontozták. Biztos vannak olyan nők, akik csak és kizárólag 180+ cm magas férfiakkal hajlandók ismerkedni, de szerintem a legtöbb alacsony nő azért van együtt a magas párjával, mert vonzódnak egymáshoz, megvan a kémia, szeretik egymás személyiségét. Ti mit gondoltok?

Mindkét nemtől szívesen olvasok válaszokat, de főként alacsony nők véleményére vagyok kíváncsi.



2020. máj. 28. 08:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
94%

[link]


El lehet olvasni az egészet, emelem a lényeget.


Magasság és egészség


Vérrög. Terhes nők közt a 155 centi alatti nőknél 69%-al kisebb mértékben alakul ki vérrög szemben a 180 centi magasakkal, és afelettiekkel. (Férfiaknál is igaz, magasabb = nagyobb kockázat vérrögök kialakulására.)


Rák. Magas nőknél nagyobb eséllyel alakul ki petefészekrák, mellrák, méhrák, vastagbélrák, melanoma.


Igen, kevesebb az érrendszeri beteg és a cukorbeteg, de a magas nőknél majdnem 3-szor gyakoribb a szívritmuszavar.


Mindenre van példa és ellenpélda, nem értem, te miért utálod ennyire az alacsony nőket.

2020. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%

Kissé elfajult a beszélgetés de azert leirom. Nekem is a nalam magasabb pasik jonnek be. Ez van, 164 vagyok, szóval én alacsonynak számítok, de egyszerűen ez tetszik. Igaz a parommal nagyon reg egyutt vagyunk, nem a magassaga volt a döntő érv mellette, hanem úgy komplexen az összhatás.

Ez olyan hogy pl van aki a sovany lanyokat szereti, en nem vagyok az. De attól mas szeretheti, ezen nem lehet mit magyarázni. Vagy valakinek teltebb tetszik, es akkor ő érezze szarul magát mert mért nem a soványra bukik? Értitek. Ezen feleseges agyalni. Biztos nehéz férfiként megelni.Nem tagadom hogy valamiért jobban bejon,ha magasabb srác, de nem kell feltétlen 185cm - nek lennie. Egyébként attol hogy magas a párom alkatra nem egy izompacsirta, szóval a magassag csak egy dolog a sok közül. Ő meg sovány akarmit csinal. A nagyobb darab pasik is sikeresebbek lehetnek nőknél úgyhogy nyugi, mindenkinek van valami " kínja ".

2020. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Elvétve mi? Legalább anonim oldalon ne önigazolva hazudoznátok. A magas sarkús kamut meg abbahagyhatnátok.
2020. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem 2 fő oka van:

- Az alacsonyabb vagy átlagos magasságú srácok egy része berág.

- Azok a csajok, akik nem találnak normális kapcsolatot vagy nekik megfelelő, esetleg magas pasit, szintén berágnak. És lássuk be: Rengeteg frusztrált nő van az oldalon. Legalább annyi, mint férfi.


Személyes véleményem: Engem nem érdekel, hogy ki-mit keres. Mindenkinek joga van eldönteni, DE akkor a másik oldaltól se lepődjenek meg ezen. Ha egy alacsony lány magas pasit akar, az pont olyan, mintha egy magas pasi akarna topmodellt. Viszont eléggé látni, hogy a nők kettős mércével tolják az elvárásokat.

2020. okt. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!