Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire egyeseknek, ha egy alacsony nő egy magas férfival van együtt?

Figyelt kérdés

Reggel találtam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


A legtöbb választ lepontozták. Biztos vannak olyan nők, akik csak és kizárólag 180+ cm magas férfiakkal hajlandók ismerkedni, de szerintem a legtöbb alacsony nő azért van együtt a magas párjával, mert vonzódnak egymáshoz, megvan a kémia, szeretik egymás személyiségét. Ti mit gondoltok?

Mindkét nemtől szívesen olvasok válaszokat, de főként alacsony nők véleményére vagyok kíváncsi.



2020. máj. 28. 08:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem ezt a nyavajgást amit itt az alacsonyabbak lenyomnak, a legtöbb parnal nincs nagy különbség, én pont azt veszem észre hogy megszivtam hogy nem lettem egy jó középmagas zömök valaki, ők vannak az alacsony cuki lányokkal.
2020. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
#20 Egy a sokbol.... Nézz utána picit, hogy milyen trükköket vetett be, hogy magasabbnak tűnjön.😉
2020. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
Ja és Viktória királynővel kapcsolatban soha nem emlegették a szépséget...🤔
2020. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
67%

A logikádat követve egy alacsonyabb emberre nem lehet úgy "felnézni"? Most akkor fejezzem is be az egyetemi tanulmányaimat,mert később a pácienseim nem fognak úgy hozzám állni,mint egy magasabb emberhez?😀

Szerintem te is érzed azt,hogy tök fölösleges valaki magasságát kiemelni. Örülök neki,hogy te 180 cm magas lettél. Később nem lesz gond a szülésednél sem(anyukám 160cm és kihordott simán,mamám is alacsony és semmi gond nem volt a terhességével és szüléssel sem.) Nem érdemes számokban gondolkodni,ezzel születünk. Sok alacsonyabb férfit ismerek,akik után futnak a nők.

Tehát szerintem nem gond egy férfinál.

2020. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
95%

Amit én nem értek, hogy miért nem lehet elfogadni, hogy van az a kevés ember, akinek a magasság vonzó. 158 cm vagyok, és amit írtok, hogy kitörik a nyakam, ha rá kell nézni... szexis!!! Van, akinek helyes arc jön be, van, akinek szem-haj színre van ideálja, van, aki a testalkatra indul be... ezt nem kell megérteni, egyszerűen van ilyen. Ha létezik lábfétis, meg mindenféle más fétis, ha emberek BÁRMIT szexinek találhatnak a másikon, miért nem lehet az a magassága? A 80 kilós férfiaknak sem mondjuk, hogy 70 kg-ig válasszanak nőt, az 50 kilósakat hagyják meg a 60 kilós férfiaknak.


Mivel sokat lógok az oldalon, direkt megnéztem magamnak valamit. Nyomogattam a tévét, és ha vonzónak találtam egy férfit, elképzeltem alacsonynak, ha nem, akkor meg magasnak. Nálam nem létezik csúnya, magas férfi. Ha magas, akkor nekem ott már nem csúnya.


De ezzel tudom, hogy egyedül vagyok, mármint azzal, hogy nekem ez szempont, hogy engem ez ennyire izgat. És nem hordok magassarkút sem.

2020. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nagyon elvitted ezt témát személyes irányba 24-es. Ki beszélt itt felnezesrol, meg szakmai tekintelyrol? Egyszerűen a történelem során megfigyelheto, hogy a női szépséget képviselő etalon tagjai többnyire magasak voltak. És igen most lehet vitatkozni, de az egyszerű biológia, hogy az alacsonyabb emberek jobban ki vannak téve az érrendszeri megbetegedeseknek.
2020. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, kicsit elterelődött a szó, mindenesetre köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

Viszont érdekes, hogy egy magasabb hölgy itt írta, miért "happolják el" az alacsonyabb nők a magasabb férfiakat. Úgy gondolom, nem erről van szó, hiszen az adott férfit nem kényszeríti senki és semmi, kölcsönös a vonzalom. Egy kis élt éreztem az alacsonyabb nők felé.

2020. máj. 28. 14:10
 28/34 anonim ***** válasza:

A párválasztás nem olyan, mint mikor bemész a boltba, és keresel egy ruhát. Feltétel, hogy legyen csipkés, meg fodros, és direkt olyat keresel, minden mást ignorálsz, mert neked csipkés kell.

Mondjuk én 173 cm magas vagyok, de volt már közel velem egymagas párom. Ha visszagondolok, szerintem sosem udvarolt nálam alacsonyabb férfi nekem, szóval nem is volt kit lepattintanom. Arra emlékszem, hogy volt egy 2 méter magas srác, aki nagyon tepert utánam, de hiába próbáltam vele beszélgetni, nem ment, egyáltalán nem volt bennünk semmi közös. Ha csak a magasság számított volna, akkor nem néztem volna semmi mást, és összejövök vele, mert magas pasira vadászunk?

2020. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj kérdező,hogy elmentünk más irányba. Nem szerettem volna személyeskedni,bár nem én hoztam föl a szülést és azt,hogy a törpillák nem lehetnek nőiesek.(Az érrendszeri betegségek tudtommal az elhízottakat fenyegetik. Meg hát ugye ott van mondjuk a Marfan szindróma,ami lényege az,hogy az illető túl magasra nő. Aorta aneurysma veszélye nagyon magas náluk.) Az én véleményem az,hogy a magasság olyan,mint a szemszín,hajszín. Lehet valakinek van egy ideálja,ami jobban felkelti az érdeklődését. Viszont attól még nem hinném,hogy valakit ez miatt utasítanának vissza. Más ok is lehet a háttérben.
2020. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én 159 cm vagyok és még soha nem pattintottam le férfit a magassága miatt. A legtöbb páromnak nem is tudtam a pontos magasságát. Olyan se volt, hogy két ferfi közül pusztán a magassága miatt előnyben részesítettem volna valamelyiket. Engem ez nem érdekel. Mondjuk az én magasságommal, úgy, hogy soha nem hordok magas sarkút, szinte minden férfi magasabb, hogy mennyivel, nekem mindegy. Szerintem akik azt hiszik, hogy kizárólag a magasságuk miatt nincs párjuk, valószínűleg tévednek. Ahogy nem minden alacsony nő akar magánál sokkal magasabb férfit, az ismerőseim közül ez senkinek nem preferenciája. Vagy említhetném az öcsém példáját, aki alig 170 cm, mégis nagyon népszerű. Igaz, tesz is ezért. Keményen edz, ami meglátszik rajta, nagyon stílusosan, elegánsan öltözködik, a haja, ruhája, arcszőrzete mindig kifogástalan, ahogy a modora is. Jólnevelt, udvarias, kellemes társaság, férfiakkal-nőkkel remekül kijön minden korosztályban (még a gyerekek is imádják). És nem, nem gazdag. Legalábbis egyelőre. (Kezdő ügyvéd). Szóval a magassággal nincs gond, a magasság miatti p*csogással annál inkább.
2020. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!