Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire egyeseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire egyeseknek, ha egy alacsony nő egy magas férfival van együtt?

Figyelt kérdés

Reggel találtam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


A legtöbb választ lepontozták. Biztos vannak olyan nők, akik csak és kizárólag 180+ cm magas férfiakkal hajlandók ismerkedni, de szerintem a legtöbb alacsony nő azért van együtt a magas párjával, mert vonzódnak egymáshoz, megvan a kémia, szeretik egymás személyiségét. Ti mit gondoltok?

Mindkét nemtől szívesen olvasok válaszokat, de főként alacsony nők véleményére vagyok kíváncsi.



2020. máj. 28. 08:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%

7.válaszolónál én némi rosszmájúságot vélek felfedezni.

Miért kéne a szerinted törpilla nőknek alacsony férfiakkal összejönni? Ha szerinted nem nőies egy alacsony lány(163cm és 47 kg vagyok,közel homokóra alakom van),akkor egy alacsonyabb férfi azért még férfias? Ebben hol van logika?

A kérdésre válaszolva;sok nőnek nem fontos a magasság. Nyilván van,aki nézi. Viszont sok magas srácot ismerek,aki direkt alacsony párt keres magának.

2020. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%

7: 156 centi vagyok, 2x voltam terhes, mindkettőnél simán pattogtam még az utolsó héten is, és a testrészeim is jól elkülöníthetőek voltak. Sőt, szülni is lehet 160 alatt is :D Bocs, de ennyi ökörséget ritkán olvasni.

Amúgy szerintem a többség baromira nem magasság alapján választ, csak így jön ki. Az én férjem 180 centi, igazából nem bánnám, ha kicsit alacsonyabb lenne, pont azért, hogy ne törjem ki a nyakamat, ha megcsókoljuk egymást. De azt ugye nem gondolja komolyan senki, hogy emiatt kellett volna anno lepattintanom, mert a 165 magas csajoknak pont jó lenne, hozzám meg a 170 centis pasi is jó? 😂

32N

2020. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%

#11 Viszonyítás kérdése. Te ferfiasnak tartod a nálad alacsonyabbakat?

És igen, ízlések és pofonok. Vannak férfiak, akik a jatekbabakra izgulni és vannak, akik a sudár nőkre. Alacsonynak lenni aranyos, de nem elegáns.

2020. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

163cm magas vagyok,szerintem életemben kétszer találkoztam nálam alacsonyabb férfival. Mivel eleve nem úgy néztem rájuk,mint potenciális jelöltekre,így erre a kérdésre nem tudok válaszolni.

Viszont azt tudom,hogy eddig mindenki dicsérte az alakomat azok közül,akikkel közelről megismertük egymást. Számomra nem a testmagasság határozza meg azt,hogy valaki nőies/férfias. Alak,arc,személyiség,intelligencia,

belső értékek,ruházkodás,stb.határozza meg az összképet.

2020. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

165 cm-er vagyok, a párom 177cm! Volt már 166 cm magas párom is...na bumm! Ettől még átlagban a 10-től a 180-ig tetszenek inkább a férfiak, de volt egy 185cm-es is.

Sztm mindenki olyan magas vagy épp alacsony emberrel van, akivel akár!

Nálam a magasság másodlagos, de azért egy 5 cm-rel legyen már magasabb!

N27

2020. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ikyen alapon lehet valaki csinos, hiszen arányos és még szexi is, de nem érted a lényeget.

A történelem jelentős női szereplői mind átlagon felüli magasságúak voktak: I. Mária skót királynő, Sissi, Diana hercegnő, Katalin hercegnő.

Aki alacsony volt, annak mindenféle trükköt kellett alkalmaznia, hogy magasabbnak tűnjön, mert ez volt az elvaras az uralkodói családdal szemben.

2020. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
71%

"s lepattintja az átlagos magasságú ferfiakat,"


Persze, biztos csak azért.

Írjatok még ki kérdést minden egyes kifogásotokra külön-külön, úgy mint nem vagy elég jóképű, nincs diplomád, suskád, izmos tested és még külföldi sem vagy. De amúgy belsőleg maga vagy a megtestesült tökély.

2020. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

17


Igen, csak azért is lehet. Rengeteg férfi kapja meg azt az elutasítást, hogy kár, hogy nem magasabb. A nőknek a magas férfiak tetszenek. Ez van. Nem születtél magasnak férfiként? Megszívtad.

2020. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

Én 162 cm magas vagyok. Életem férfiai: 165 cm (volt férjem, szerelmem 12 év) 184 cm (szex kapcsolat, túl magasnak éreztem magamhoz amúgy, másfél év) 174 (ideális magasság, de más dolgok nem stimmeltek így 2-3 hónap alatt elhalt az egész) 193 (barátság extrákkal. Párkapcsolatban zavaró lenne, nekem pipiskednem kell, neki görnyednie)

Számomra mindig a 170-180 közötti magasság volt az ideális, de az nem igazán jött össze. Nem magasság alapján választok, de ha valakivel összeillünk és az illető magas, akkor nem fogok azon aggódni, hogy egy magas nőtől veszem el a lehetőséget, ugyanis ez esetben egymást akarjuk.

2020. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%

16.válaszoló!

Hmmm én Viktória királynőt mondjuk hiányolom a felsorolásból...Várjunk,őt nem is vehetnénk oda,mert alacsony volt.:)

2020. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!