Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tőletek maximum hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tőletek maximum hány százalékkal idősebb férfivel járnátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 18:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%

Csakhogy a férfiak a fiatalabb nőktől kapcsolatot akarnak, a fiatal pasik meg tudod minek használják az idősebb kancákat?


Spermát üríteni. Ez a nagy igazság. Voltam 20 évvel idősebb nővel is, kizárólag megtöcskölni akartam, eszembe nem jutna járni egy ilyen korú nővel.

2020. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha igaz lenne a 10 %, akkor a 20 éves libát max. 22 éves pasival látnád"


Igen, én 22 vagyok és kb. 10%-kal idősebb fiúkat preferalom. Jól tudunk mi számolni, csak nem vagyunk kíváncsiak a vensegekre.


Habzó szájú proli még inkább maradjon csendben, már rég elitta az agyat, az egyetemet sem volt képes befejezni két nekifutásra sem.

2020. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es.

Hogy is van, a fiatal szerető nem csak űriteni kell és a feleséget szeretik?

Biztos, hogy a fiatallal komolyan terveznek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..


Annyira átlátszó ahogy próbáltok okoskodni, miért nem kell a fiatal nő, miért nem kell az idős nő, vagy az elvált nő, vagy a gyerekes nő, miért értéktelen amelyik nem szűz bla bla bla...

2020. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen, fiatal nő kell, ez a természet rendje. 40 éves kancának már gyerekeket se lehet csinálni.
2020. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Ramos ökle ***** válasza:
26%

20-as:

a) 25

b) Csak arról volt szó, h milyen korú lenne jó, de azt nem tudjuk, h az ideális-e vagy nem. Ha igen, akkor 35.

Nem küldtem "privit" két okból sem. A fontosabb, h van barátnőm, a másik meg, h annyi derült ki, h férfit keresel, az viszont nem, h milyen nemű vagy. :D

De aki kockáztatni akar, megadtam a megoldást, hajrá! :D

2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Elrontottad a játékot, 25ös :c
2020. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Ramos ökle ***** válasza:
50%

26

Oké, ígérem, h a következő feladványra nem mondok semmit. :D

2020. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"50 éves nő örül ha valaki szóba áll vele. 50 éves nőnek hol lenne már esélye 50 éves férfinél?"


Te rohadt módon el vagy tévedve. Egy 50 éves nő nem fog 60 felett ismerkedni. A környeztemben minden 50 feletti nőnek (pár éves kapcsolatok is), 2-5 évvel idősebb a pasija.

Jó lenne, ha kimennél a világba és nem valami eltorzult álomvilágban élnél.


Amúgy meg sorost ne hozzátok fel. Majd ha nektek is annyi pénzetek lesz, akkor lehet 40 évvel fiatalabb nőtök.

2020. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Csakhogy a férfiak a fiatalabb nőktől kapcsolatot akarnak,"


Fordítva már nem biztos. Az egy dolog, hogy te mit akarsz, a másik nem akarja.

2020. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%
21-24.Biztos sok negyvenes nő vágyódik gyerek után húszéves hapitól, szerintem kicsit túlértékeled magad és a betöltött szereped egy idős nő életében. :)
2020. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!