Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni az elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni az elutasítást? 23/L

Figyelt kérdés
Ti éreztétek már, hogy évek múlva is megszakad a szíved érte, mert úgy tűnt, hogy kedvel, de valójában nem voltál neki úgy elég jó és vonzó?:(

2020. jún. 7. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem létező kapcsolaton nincs mit gyászolni.


Neked valami lelki bajod van, ami mélyebben gyökerezik, esetleg egyáltalán nem fogadod el önmagad, sikertelennek érzed magad, depresszió stb. Lehet tényleg érdemes lenne egy pszichológust felkeresni. Nem az elutasítás itt a fő probléma, hanem ez mélyebben gyökerezik.

2020. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
8: persze, de sokan nem tudják milyen érzés, hogyha senkinek nem kellesz és érkezik valaki, aki legalább szoba áll veled
2020. jún. 7. 14:42
 13/16 A kérdező kommentje:
A pszichológusnak nem tudtam megnyílni
2020. jún. 7. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben nem is erről kell beszélni.

Én is voltam. Nagyon nehezen tudtam túltenni magam a szakításon, elég sok minden más is összejött akkor. Megkérdezte mi a probléma, elmondtam, majd elkezdett a gyerekkorról kérdezgetni, a hétköznapjaimról. Első alkalommal próbált felmérni 1-2 dolgot, és kialakítani egy bizalmo viszonyt kettőnk között.


Egyébként ott elmondani nem ciki és nem gáz. Hidd el hogy elég sok mindennel találkoztak már, és egyébként is ez a szakterületük.


Gondolom nem csak 1 van, keress fel többet hogyha szükséges.

2020. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy sem tud segíteni
2020. jún. 7. 15:14
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj. Te tanacsot kérsz, majd normális stílusban és válaszban kapsz is tanacsokat. De ha te elutasítod mindet, akkor segítsen rajtad a radai rosseb. Nyalogasd tovább a sebeid, és szenvedj hogyha ez neked jó. Ha pedig mégsem, akkor emeld fel a segged és tegyél ellene, de ezzel a semmire való negatív hozzáállás a büdös életben nem leszel jobban.
2020. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!