Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm van de mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van de mostanában a 2 évvel ezelőtti exemre gondolok, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár hónapja jöttünk össze, eleinte nagyon jó volt de mostmár nem olyan.

Az utóbbi időben a 2 évvel ezelőtti exemre gondolok, beszéltünk is, ő örül nekem, hogy van kapcsolatom minden.

Én meg elmondtam, lehet ez a lány nem az igazi, és hogy sokat gondolok rá.

Más exemre nem csak rá.

Utóbbi két évben is sokszor beszéltünk, én szakítottam vele, mert úgy éreztem hiába jövünk ki jól, az ő élete és az enyém különbözik.

Nem tudom miért van ez, más is volt így mit tett?



2020. jún. 9. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és meddig voltál együtt az exeddel? Gondold végig miért szakítottál vele.
2020. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem sokat, fél év de az utóbbi időben tartottuk a kapcsolatot volt, hogy élőben is talalkozgattunk és nem volt szex, nem ment bele.

25

2020. jún. 10. 06:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem ment bele?!?

Szerintem szakíts a mostani barátnőddel. Ezt nem érdemli meg!!

2020. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Amikor együtt voltam a csajjal nem beszéltem és talalkozgattam az exemmel.


Szakitottam a mostani barátnőmmel

2020. jún. 10. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!