Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért van elnézve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

A nőknek miért van elnézve a karrier hiánya?

Figyelt kérdés

fordítva viszont tüzet okádanak a nők ha egy pasi mondjuk mosogatófiú.


F/29


2020. jún. 10. 17:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Rajtatok múlik, hogy mit vagytok hajlandóak elnézni és mit nem. Ameddig egy rakás kiéhezett férfi képes elhalmozni minden földi jóval bármilyen nőt pusztán amiatt, hogy szép és esetleg esélyük lehet nála, addig lesznek olyan nők, akik élnek ezzel a lehetőséggel.
2020. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Erről nem tehetünk, én örülnék, ha több mindent figyelembe vennétek.


Kétféle férfiből van sok, az egyik az igénytelen, csak pina legyen fajta, a másik meg azt is megszabja, hogy hány centit vágathatsz a hajadból, hogy még szexi maradj.

2020. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Van, aki elnézi és van, aki nem. Ha én nem lennék ambíciózus, független jellem, akkor a párom nem jött volna össze velem, mert neki pl. fontos egy nőben, hogy megálljon a lábán és legyenek céljai és hogy ne a párkapcsolat tegye ki az egész életét. Az meg, hogy egyeseknek annyi elég, hogy a nő fiatal és szép legyen, az bizony őket minősíti, nem a nőket.
2020. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem okád tüzet valaki más munkahelye miatt, max levegőnek nézi az illetőt
2020. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga dönti el, hogy mit kezd az életével és mit vár el.

Engem például nem érdekel, ha valaki mosogatófiú, nem lesz rossz ember ettől, legfeljebb nagyon különböző körökben mozgunk, így nem ismerkedünk meg.

Nekem fiatal nőként is fontos, hogy építsem a magam karrierjét és sikereket érjek el. Szerintem ez nem nem függő, hanem egyénfüggő.

2020. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Ezen az oldalon inkább meg vannak alázva a (több)diplomás vagy munkájukban valamit elért nők akkor is, ha nem karrieristák, hanem csak odatették magukat, ha már be kellett menni vagy ha már szingliként nem volt jobb dolguk.


Tőlem a párom ha nem is nyíltan, de azért várt egy nívót, nem volt még alacsonyan képzett exe (csak mikor még ő is érettségi előtt állt), nekem is örült, hogy nem vettem semmibe a tanulást és folyamatosan csodál a tudásom és a szorgalmam miatt is. Szóval van, akinek számít és én őszintén örülök neki, hogy ilyen párom van, hogy az is érték neki, ami energiát az életembe tettem, nem csak az, ahogy például kinézek vagy az, ha feldobok mindent és a konyhába vonulok.


Ugyanakkor mindenki maga dönti el, hogy mit vár. A férfiak jellemzően igénytelenek ilyen szempontból, egy buta, nincstelen nőt is szívesen pátyolgatnak, főleg, ha szép. És ha valamit el is várnak, az jellemzően inkább olyan dolog szokott lenni, amihez nem kell sok erőfeszítés, főleg nem agy... Ez van sajnos

2020. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel, DE azt is vedd figyelembe, hogy ha szül egy nő 2-3 gyereket, akkor ő marad otthon velük akár 6-9 évet (gyerekenként 2-3 év). Azért ennyi kiesés eléggé rányomja a bélyegét a munkateljesítményre, főleg hogy még mindig az az "általános", hogy ha beteg a kicsi gyerek, akkor a nő megy szabira és marad vele otthon, nem az apa. Sajnos sok helyen nincsenek nagyszülők, akikre a gyereket bízni lehetne ilyen esetben. Így a nőnek nincs is esélye a gyerekvállalás után igazi karriert építeni/folytatni, amíg a gyerekek elég idősek nem lesznek. Ha 25 évesen elkezdek szülni 3 gyereket, akkor leghamarabb esetleg 30 körül jutok vissza dolgozni, de utána is még évekig nem tudok előrejutni, mert én megyek haza a beteg gyerekkel, és a főnök nem bíz rám semmit sem emiatt, nem léptet elő, stb. És pont ezért nem lehet a férfi csak mosogatófiú. Hogy élünk meg abban a 6 évben, amíg én otthon vagyok a gyerekkel/gyerekekkel, ha ő csak a minimálbért hozza haza? Mi van, ha a gyerek beteges az oviban, mindent elkap a többi gyerektől és kirúgják a nőt mert mindig otthon kell maradnia a beteg gyerekkel? A családban van olyan gyerek sajnos, aki az oviban minden nyavaját elkapott és baromi sokat volt otthon, sőt még az általános iskola alsó tagozata során is átlag 3x beteg volt egy év alatt, ha nem többet.

És aki csak "mosogatófiúig" jut 30 éves korára, azzal nem lehet így gyereket, családot tervezni sajnos, és nem valószínű, hogy pont abban a pár évben váltja meg a világot, amikor a gyerekek megszületnek, sőt, akkor van a legnagyobb szükség otthon is a férfira...

2020. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
#2. A 2. fajta az igényes/nem csak p*na kell neki, mást is beletesz a kapcsolatba a faxán kívül fajta?
2020. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Szóval nekem nem lehet szerető családom mert nem keresek elég jól.

Brutális.

2020. jún. 10. 18:33
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#9

Lehet szeretőd családod, de el is tudod őket tartani, amíg a nő nem tud dolgozni?

2020. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!