Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért van elnézve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

A nőknek miért van elnézve a karrier hiánya?

Figyelt kérdés

fordítva viszont tüzet okádanak a nők ha egy pasi mondjuk mosogatófiú.


F/29


2020. jún. 10. 17:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én magam mérnök vagyok, szóval 1. van elég félretett pénzem, hogy évekig kihúzzam egyedül egy gyerekkel, 2. én sokkal jobban keresek, mint a párom (szóval akkor ő fogott egy pénzes nőt?!!), DE a párom sem minimálbért keres, hanem legalább 2x annyit. Ez így bőven elég. Nem milliomos pasit kerestem, nem várom el, hogy mindent alámtoljon, de azt igen, hogy normális életszínvonalon tudjunk majd élni 1-2 gyerek mellett is amikor én nem dolgozok, és ehhez megfelelő fizetése legyen. Ha én hajlandó voltam végigtanulni egy BSc és egy MSc-t is azért, hogy jó állásom legyen, amit még szeretek is, akkor a választottam is legyen annyira képes, hogy addig képzi magát, amíg olyan állása nem lesz, amivel biztonságosan meg tudunk élni normál színvonalon és nem kell nélkülöznie a gyerekeinknek.
2020. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, most írtad le, hogy napi 8 órát dolgozol. Az nem sok, az normál. Előtte írtad, hogy vállalsz másodmelót, hogy legyen elég pénz a családra. Akkor mikor vagy otthon, ha a 8 óra mellé még bevállalsz egy másodmunkát?? Erre írták sokan, hogy a pénz nem fogja összetartani a családot, ha nem vagy otthon szét fog hullani és válás lesz előbb-utóbb.
2020. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mérnök csajt várok el én se magamnak. De hogy mondjuk egy hasonló kaliberű barátnőm miért nem lehet az jó kérdés.
2020. jún. 10. 19:14
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#23

Lehet, csak akkor el kell járni ismerkedni, közösségekbe.

Családot alapítani viszont nem tudtok, mert nem lesz miből.

2020. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szerinted egyetlen melósnak sincs családja vagy mi?Csak mérnököknek?
2020. jún. 10. 19:18
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne családot alapítani 2 átlagbérből + megtakarításból? Nem kell havi 800k-ból élni, aztán egyből lehet.
2020. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
De van, és erre írták, hogy megy a nyomorgás majd mert kevés a fizud, viszont ha szerzel másodállást, akkor érzelmileg diszfunkcionális lesz a család, mert sosem vagy otthon és nem lesznek meg a megfelelő érzelmi szálak közted és a gyerekeid között, a feleségeddel pedig a korábbi érzelmek szépen elhalnak. Nagyon sok melós családja olyan, hogy a gyerek habár szereti az apját, de szinte nem is ismerik egymást, nem tudnak miről beszélgetni, nincs meg az az igazi kötődés köztük, mert a fater állandóan dolgozik, hogy legyen mindenre pénz.
2020. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Vand, azért él ennyi nyomorék, aki csupasz seggel kerül ki a nagyvilágba. Vállalj gyereket te is a semmire, ha egy gyerekkínzó önző dög vagy, hajrá. Én ezt nem tartom felelősségteljes gyermekvállalásnak. Ha azt mondja az ember, hogy akar venni egy Husky-t, mindenki felhívja rá a figyelmét, hogy mennyi pénz és mennyi foglalkozást igényel. Ha valaki gyereket akar, akkor már mindenki tapsol, hogy uccu neki... És ezekből lesz a jövő nemzedéke. Bravó.
2020. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A klasszikus családmodell még mindig az, hogy apa dolgozik, anya gyereket nevel. Hogy emellett ma már anya is dolgozik egy dolog, de a fő szerepek szerint a férfi többet kell hogy keressen, mert neki ez a dolga. A nönek meg elsősorban az, hogy ha a gyerek pici baba, vagy netán nagyobb de betegszik pl otthon maradjon vele, így neki a munka mindig másodlagos lehet.


Én sosem erőltettem a karriert. Megmondtam a férjemnek hogy ha kiveszi a részét a gyereknevelésből, házimunkából, akkor tőlem lehet segédmunkás vagy pincér is. És akkor én karriert fogok építeni.

De ha a háztartásban nem segít, akkor keressen úgy, hogy ebédet tudjak rendelni és takarítónőt mivel a meló, a sportolás, a gyerekek, feleség szerep és a kert mellett erre már végképp nincs időm.


Ő maga választotta inkább a karriert :))

Egyébként nyugodtan lehet festő vagy burkoló is...nem a karrier a lenyeg hanem a kereset. A szakiknak lassan jobb az órabérük mint neki...

2020. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!