Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért van elnézve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

A nőknek miért van elnézve a karrier hiánya?

Figyelt kérdés

fordítva viszont tüzet okádanak a nők ha egy pasi mondjuk mosogatófiú.


F/29


2020. jún. 10. 17:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha egy férfinek magasak is az elvárásai, akkor sem a tanulmányokra, munkára vagy a megtakarításokra irányulnak, sem a tudásra, hanem olyanok, mint:


Képes legyél tisztára nyalni a házat helyette

Ne kelljen gumit húznia, mert szedsz fogamzásgátlót

Engedd seggbe

Legyen seggig érő hajad

Legyen kerek pitsád

Dugj vele napi 3x

Rakj elé mindig kaját

Legyél fiatal, feszes

Legyél sima és selymes mindenhol

Legyen szopós szád

Meg kerek melled

Hordj szoknyát meg magassarkút


Meg ilyenek.


Nem várnak semmi érdemit általában, csak egy helyes testet nevelő pitsát. És annak minden mást megadnak, amire nem jutott kapacitása a külseje mellett.

2020. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nekem nem lehet szerető családom mert nem keresek elég jól."


Szerintem esetedben a masszív alkoholizmus nagyobb probléma.

2020. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

10 : megtennék mindent hogy eltartsam őket akkor is. keresnék másodállást ha máshogy nem megy.


De szeirntem ez nagyon gáz hogy velem eleve nem számol sok nő, mert én szerintük nem keresek eleget....


Hol az érzelem?

2020. jún. 10. 18:42
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért, mert férfiak esetén arra gondolnak, hogy ha már alapból nem vonzóak és kelendőek, akkor legalább karrier terén tegyék oda magukat - ha ott letesznek valamit az asztalra, elérnek egy szintet, egyúttal anyagilag is jobb helyzetbe kerülnek, akkor már biztos lesz valamilyen nő, aki EMIATT (ha már másért nem...) szóba fog állni velük. Nőkre vonatkozóan ez a gondolkodásmód nem jellemző, senki nem fogja azt mondani, hogy "semmi baj, Jucika, ha ronda vagy és személyiségre sem egy nagy eresztés, csinálj karriert, akkor majd lesz pasid".
2020. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

#13

Bizonyos esetekben a minden nem elég. Hiába van két állásod, ha úgyis napról napra élnétek.

Az érzelmek nagyon fontosak, én is miattuk vagyok a barátommal, és bár párkapcsolat fenntartható velük, egy család nem.

Egyébként egy emberről a munkája is sokat elárul. Például nekem, mint ambiciózus embernek, fontos volt, hogy a barátomnak is legyenek céljai, ezért is működünk olyan jól együtt: támogatjuk egymást a feltörekvésben.

2020. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj, hogy manapság a nők magukkal szemben nem fogadják el a karrier hiányát...😕
2020. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Látod, kevés fizu -> akkor keresel másodállást, hogy eltartsd a családod. Ez mind szép és jó, DE lelkileg SEMMIT sem ér a gyerekednek se a feleségednek, ha nem vagy soha mellettük, mert állandóan doglozol. Értelmes, okos nő olyan férfival vállal gyereket (és csak annyit), akivel normális körülmények között el tudják tartani és látni is azt a gyereket. Azaz van apa és anya, és mindketten törődnek vele és ott vannak neki.

Hiába hordod haza a két állással a pénzt, pár év után kihűl a kapcsolat és a gyerekkel sem alakul ki a megfelelő szülő-gyerek kötődés, mert soha nem vagy ott velük. Mit ér így a család? Hogy legyen mutogatni a haveroknak vagy mi?


Persze, vannak olyan nők, akik nyomorba is vállanak gyereket, keress olyat, akinek csak az számít, hogy legyen szeretet, mert ha szeretitek egymást akkor mindent meg lehet oldani.. két exem is ilyen családban nőtt fel, mindkét helyen hatalmas hitel, hónapról hónapra élnek, miközben ha plusz jövedelem van azt azonnal felélik. Mindkét exem egy álomvilágban élő, előre jutni képtelen férfi, de a rinya megy állandóan, hogy nincs pénz semmire, nincsenek külföldi nyaralások, stb...

2020. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Tehát legyek sokat a családdal, de úgy hogy keressek is jó sok pénzt. Ti valami álomvilágban éltek kedves lányok.


17: sikerült már megfognod egy pénzes pasit?

2020. jún. 10. 18:57
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nincs ebben álomvilág. A környezetemben ez az általános.


Viszont te akkor hogy képzeled el? Sose vagy otthon, holott szükség lenne a lelkitámogatásodra, vagy otthon lennél, de minden forinton spóroltok?

2020. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

MIndenki informatikus pasival jár a környezetedben? Mert ők tudnak 8 óra munkával annyit keresni hogy anyagi gond nem nagyon lesz.


AMúgy 8 órát dolgozom naponta, ez lenne a sose vagyok otthon kategória?


Ja pénz az nincs sok, de nagyon kéne.


Hihetetlenek a nők azért. Ennyi a lényeg nektek. Pénz pémnz pénz.

2020. jún. 10. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!