Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ábrándult ki férfiakból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ábrándult ki férfiakból mióta gyakorizik?

Figyelt kérdés

Tudtam előtte is, hogy vannak kattos emberek, de azért ennyire nem szembesültem vele.

Néha olyan megnyilvánulások jönnek szembe, hogy eszem megáll.

Régen, ha egy ismeretlen közeledett felém, megadtam az alapvető bizalmat, nem feltételeztem egyből rosszat.

Mostanában azon kapom magam, hogy eszembe jut"mi van ha ő is úgy gondolkodik mint azok a gyakorin, bizos neki is van valami kattanása"

Szerintetek ezt a sok baromságot ugyanaz a pár fazon írja ki körbe-körbe, vagy ilyen sok fura pasi van? Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára.



#Fura férfi
2020. jún. 14. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva amit írtál, de ennek ellenére szerintem nem szabad ebből az oldalból kiindulni. Én néha úgy érzem ez az oldal és a való élet két különböző dolog.
2020. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Tudok írni.

Van két diplomám.

Napközben a munkahelyemen ráérek internetezni.

Aki nehéz munkát végez ritkábban fordul itt elő.

Ergo: Itt az átlag user/looser jobban szituált és iskolázott mint az országos közrépmezőny.

2020. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ilyen logikával: aki alacsony iskolázottságú, annak nincs munkahelye, tehát van sok ideje, tehát sokat tud itt lenni, tehát az itteni felhasználók az átlag középmezőny alatt vannak.


Balgaság.


Van itt mindenféle ember. Iskolázott, primitív...minden...

2020. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ennyire nem hat meg a dolog szerencsére.

Néha belegondolok, hogy "Úristen, ezek az emberek köztünk járnak", aztán eszembe jut, hogy valószínűleg a 90%-uk troll, vagy b*lfasz, és amit idehány az oldalra annak a felét ő se hiszi el/arccal fel se merné a véleményét vállalni.

2020. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Én pont fordítva, igaz férfi vagyok. Leírom, hátha érdekel. Összeraktam a képet, hogy azok a hűdemenőcsajvagyok állatok belülről mennyire égnek és micsoda egy buta szremberek az összestöbbi nővel együtt. A nekem jár, mert megérdemlem, az egoizmus, a kettős mérce, a lenézés, stb.. A soha ki nem mondott "elnézést", a fellegekben hordott orr, ez mind mind mind női tulajdonság. Ezt köszönhetem az itteni nőneműeknek, s amióta kiábrándultam belőletek, azóta tökéletes az életem. Pénzem sok van, stabil jövő szintúgy oké, kinézet is, sport minden rendben. Sokáig hiányzott egy nő, volt is sok, 1 megmaradt időtöltösnek, de rájöttem nem kell nekem egy mihaszna istenverte, akit tartsak el, neveljem és adjam alá a pénzt, szeretetet, a kiszolgálást, mert önmaga életképtelen, lusta és csak újjal képes mutogatni. Átadom a lehetőséget másnak. Kicsit olyan, mint mikor vidéki úton éjjel, ködben, sötétben mész autóval. Mögötted jön egy másik, látod gyorsabban. Tiéd a pálya apukám, előzz meg nyugodtan, még meg is köszöni. Majd követem biztonságosan. Erre elcsapja a szarvast... :) Szóval ugyanez a nő is, aki megkapja az rábszik, csak kérdés mikor. Sokkal jobb a hivatásos fizetős, mint a lelkiterroros nemnormális önimádió, aki ugyanúgy k, csak nem "hivatalosan". Nekem ez a véleményem, jót tett az itteni bálkirálynők iránymutatása.
2020. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: Volt itt régen egy lány, aki pszichológus hallgató volt. Ő szerintem elég sok pasit hülyített itt az oldalon, eléggé gyanús volt, hogy ráment a lelkileg instabilakra és így próbált későbbi pácienseket, vagy imádókat gyűjteni magához. De ez nem biztos, csak fura volt.


Viszont ami durvább: Én régóta gyikezem és olyan 7 évvel ezelőtt megismertem itt egy hitgyülis lányt, aki próbált berántani magukhoz, akkor még nem tudtam mi ez a szekta. Vele találkoztam többször is anno... Szóval oda kell figyelni.


Szerintem azért ki lehet szűrni azt, aki gázos. Ha az elején már túlzottan rádszáll, ragaszkodik, naponta több levelet ír, stb. az elég gyanús.

2020. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

" Ő szerintem elég sok pasit hülyített itt az oldalon, eléggé gyanús volt, hogy ráment a lelkileg instabilakra"


Ez nagyon helytelen és pszichológushoz méltatlan viselkedés, amennyiben igaz.

2020. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!