Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan talalhatnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talalhatnek olyan tarsat aki valoban csaladot akar alapitani?

Figyelt kérdés

30 eves ferfi kent keszen allnek egy komoly parkapcsolatra, de az utobbi ket randim nem keltett bennem jo erzeseket ezzel kapcsolatban.

Van egy kis vallalkozasom, sajat otthonom es rendezett eletem.

Meg is most 1 honap alatt azt tapasztaltam, h a nok tovabb akarnak egyedul maradni. En is feltalalom magam egyedul es meg van annak is a maga szepsege de en meg is ugy erzem, h sajat csaladot szeretnek.

A vallalkozas miatt nem nagyon tartok szorosabb kapcsolatot szemelyesen baratokkal, kollegaim igy nincsenek. A terskereso oldalakat nem tartom annyira valosagosnak mint ahogy azt elmondjak magukrol!

Meg is hol ismerhetnek meg egy rendes not aki valoban nyitott tovabb lepni a konnyedebb kapcsolatokon?

Koszonom a valaszokat!


2020. jún. 23. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én itt is tudok ismerkedni.
2020. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is tudok itt is akár.

Elég sok lehetőséget kilőttél.

Pedig vagy neten vagy élőben lehet ismerkedni :)


(Bárok, tanfolyamok, kocogás, Tinder stb.)


22L

2020. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, talan kicsit lazithatnek a vallalkozason, h tobb idom maradjon ismerkedni?
2020. jún. 23. 16:27
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
2# nő létedre aztán nagyon nehéz bárhol ismerkedni...
2020. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Például úgy, hogy nem a családalapításra hegyezel ki egy kapcsolatot és megérted, hogy gyereket hatalmas felelőtlenség egy olyan kapcsolatba vállalni ahol nem volt több év együtt élés. Egy normális nő sem fog neked fél év elteltével gyereket szülni mert ez felelőtlenség, nem is ismeritek egymást. Mielőtt csak gondolkoztok a gyerekvállaláson magába a kapcsolatba kell megtanulni 110%-ot rakni minden egyes nap. Olyan kapcsolatba ami nem "tökéletes" több év után is, ahonnan eltűntek az érzelmek nagyon rossz ötlet a gyerek. Ezért nem kell egy rövidke járogatás után már gyereket vállalni, ehhez évek kellenek.

Illetve mindenképpen gondolkozz el rajta, hogy valóban gyereket akarsz-e és nem csak bizonyítani valamit vagy elismerést vagy társadalmi nyomás miatt stb. Gondolkozz el rajta, hogy alkalmas vagy-e apának, hogy kivétel nélkül minden gyerekkel kapcsolatos teendőből és felelősségből ki fogod-e venni a részed. Apának lenni nem annyi, hogy keresek némi pénzt meg napi fél órát gügyögök a gyerekkel. Aki nem elég felelősségteljes, aki nem látja reálisan a gyerekvállalást, akinek nem természetes, hogy minden házimunkát és gyerekkel kapcsolatos teendőt kérés nélkül megcsinál azzal semmilyen nő nem fog gyereket vállalni. Azt is érdemes végiggondolni, hogy lelkileg teljesen egészséges vagy-e, tudnál-e megfelelően kommunikálni a gyerekkel, tudnád-e lelkiekben is támogatni a párodat is és a gyereket is. Az apák többsége itt bukik el, nem tudnak még alkalmazkodni ahhoz a helyzethez, hogy a gyereket nekik is nevelni kell, hogy nem elég csak eltartani hanem minden egyes nap több órát foglalkozni kell vele.

Hogyha egy nő sem akar veled gyereket vállalni akkor nem kizárt, hogy ezek közül sok minden nem stimmel nálad.

2020. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5, Koszonom szepen a hosszu bemutatkizasod!:)

Termeszeresen en is csaladban nottem fel 4 testverem van egy jo anyam es egy jo apam akik teljes mertekben mellettem allnak ezekben a kerdesekben.:)

Nem tudom mire fel gondolod, h egyetlen no sem szeretne tolem gyermeket...

Nyilvan volt es biztos lesz is akivel en nem szeretnek kozos eletet.

Az az erzesem, h te ram vetited az eletedbe elszenvedett csalodasaid. Nagyon sajnalom, h neked igy alakult de ettol meg masnak nem biztos, h igy fog. Vagyok annyira felnott, h az elveimet tovabb adjam a leendo gyermekemnek.

2020. jún. 23. 16:44
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
szerintem bele se gondoltál, hogy az mivel jár. Csak a meséből ismert álomkép van a szemed előtt, a "boldogan élnek míg meg nem.."
2020. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg azon nem gondolkodtal el, h mennyi hatassal bir az a megfogalmazas, h (szerintem)...
2020. jún. 23. 16:53
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Ebből a kis monológból nekem is egyértelmű, hogy nagyon nem vagy még tisztában azzal, hogy mit jelent gyereket vállalni.
2020. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9, Talan mindenkinek mast jelent. Lehet neked nem voltak olyan lehetosegeid az eletbe mint nekem, de talan igen. Ami nem fatazmagoria, h en elotte allok te pedig utana. En a jovoepitesemrol beszelek te pedig arrol ami nem ugy alakult ahogy elkepzelted. Mit kellene tennie egy fiatal ferfinak ahoz, h a magad felek ne kivanjanak hasonlo sorsot masoknak amin ok estek at?

Aruld el legyszives jo? Itt a lehetoseg, mond el, h milyen legyen egy fiatal ferfi, h jo apa valljon belole.

2020. jún. 23. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!