Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan talalhatnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talalhatnek olyan tarsat aki valoban csaladot akar alapitani?

Figyelt kérdés

30 eves ferfi kent keszen allnek egy komoly parkapcsolatra, de az utobbi ket randim nem keltett bennem jo erzeseket ezzel kapcsolatban.

Van egy kis vallalkozasom, sajat otthonom es rendezett eletem.

Meg is most 1 honap alatt azt tapasztaltam, h a nok tovabb akarnak egyedul maradni. En is feltalalom magam egyedul es meg van annak is a maga szepsege de en meg is ugy erzem, h sajat csaladot szeretnek.

A vallalkozas miatt nem nagyon tartok szorosabb kapcsolatot szemelyesen baratokkal, kollegaim igy nincsenek. A terskereso oldalakat nem tartom annyira valosagosnak mint ahogy azt elmondjak magukrol!

Meg is hol ismerhetnek meg egy rendes not aki valoban nyitott tovabb lepni a konnyedebb kapcsolatokon?

Koszonom a valaszokat!


2020. jún. 23. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Kezdésképp a kapuzárási pánikot meg a megfelelési kényszert, hogy "én jó apa akarok lenni" kellene megoldani.


+ ha te annyira akarnál családot, akkor 2 randi nem tántorítana el a céltól.

2020. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mar ne is haragudj de ni vagy te, kreten? Egy kerdest tettem ki erre az oldalra, nem tantoritott el, csak leraztam oket. Gondolom veled is elofordult mar ilyesmi...

De, nem valaszoltal a kerdesre. Szoval ne okoskodj itt nekem a semmirol.:)

2020. jún. 23. 17:34
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azt kellene fő célnak belőnöd, hogy találj egy társat, akivel megegyeznek a rövid-hosszútávú terveid. Ne anyát keress a (még nem létező) gyerekednek, hanem magad mellé valakit, akivel le tudnád élni az életed, és akkor miután ő megvan, jöhet a többi. Ez sem egyszerű, de talán kicsit könnyebb, mint kifejezetten családalapítási tervekkel indulni neki az ismerkedésnek. Azzal nincs semmi baj, sőt, ha egyértelműsíted már a legelején, hogy te családban gondolkodsz, gyerekekben, de azért mégis csak többől áll egy család és egy kapcsolat, mint a gyereknevelés (jobb esetben, ugyebár), szóval kicsit komplexebb szempontok szerint kéne keresni.

Az meg, hogy hol tudsz ismerkedni... Hát, ha az online lehetőségeidet kilőtted, akkor nem igazán van más lehetőséged, mint élőben próbálkozni. Akárhogy is nézzük, igenis ki kell lépned a komfortzónádból, ha párt/családot akarsz, másképp nem megy, márpedig ahhoz valamin változtatnod kell, ha az eddigi módszerek nem jöttek be. Annyi biztos, hogy rengeteg nő vágyik ugyanúgy komoly, tartós kapcsolatra, a családalapítás reményeivel, és nincs egy olyan hely sem (on-vagy offline), ahol ők kifejezetten összegyűlnének vagy ahol biztosan nem találod meg őket.

2020. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

#12 anyukád vagyok, és mindjárt kimosom a szádat szappannal.


Nem vagy te még kész a családra, ha egy noname oldalon sem tudod türtőztetni magad. Egy gyerekhez 100x ennyi türelem fog kelleni.

2020. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14. Ne izgasd fel magad a te korodba mar megart!XD
2020. jún. 23. 19:23
 16/18 anonim ***** válasza:
7%
Hatalmas arcod, nulla alázatod van. Te 10 év múlva se leszel kész a gyerekre.
2020. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hat en 10 ev mulva sem leszek ennyire kesz mint te mostXD
2020. jún. 23. 19:47
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Veszekedjetek még!
2020. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!