Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejjebb adtam az igényeimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeimet, akkor ez most hogy van???

Figyelt kérdés

Mindig megkaptam a 10/8,9,10-es pasikat, csak mindegyiket hajtotta a vére, szálltak virágról virágra. Úgy voltam vele, hogy jó lejjebb rakom az igényeimet. Pasi külsőre 10/5, szüleivel lakik, nincs kocsija, nincs jól fizető állása még mielőtt azt hinnétek a pénz a fontos, 2 sétálós randi után nekiállt velem flegmázni messengeren, amikor tök normálisan írtam neki. Egyébként szimpatikus volt, jó lelkű, normális.

Következő 10/4-es, alacsony, semmi extra helyes arc, találkoztunk, ami mellesleg nagyon rossz volt, mert kb csak magáról beszélt és az az igazi trógerség sütött róla.

Most akkor mi van? :D Mi lesz a jó megoldás?


2020. jún. 26. 14:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Én is egyszer adtam esélyt egy full szanalomnak,külsőre is belosre is egy luzer volt, aztán mégis szemét módon viselkedett velem sokáig.


Szerintem egy jó pasi is ugyan úgy lehet rendes

Ahogy egy ocsmány is szemet

2020. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%

Te mennyire vagy tisztában saját belső tulajdonságaiddal? Mennyire jó az önértékelésed?


Hallottad már azt, hogy zsák a foltját mindig megtalálja, hasonló a hasonlót vonzza? El lehetne azon gondolkodni, hogy vajon miért mindig rosszakat választasz, amiből sose tanulsz?


Nem lejjebb kell adni az igényekből, hanem nagyon pontosan meghatározni külsőre és belsőre, hogy kit szeretnél magadnak!

2020. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Az lesz a jó megoldás, hogy nem tárgyként kezeled a férfiakat hanem emberként. Ki a fene pontoz egy másik embert egy 10-es skálán? Neked nem való kapcsolat, nem is csodálom, hogy ilyen csodabogarakkal hoz össze az élet
2020. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Annyiszor olvasom itt, hogy ne az adonisz 10/10-es suttyókat vegyük észre, hanem az átlagosokat vagy az átlag alattiakat, mert ők a jók, megbecsülnek, kedvesek, a tenyerükön hordanak, apa típusok. Ja...látom. :D
2020. jún. 26. 14:45
 5/33 A kérdező kommentje:
3. Fáj vagy nem fáj sajnos bekategorizáljuk az embereket akarva akaratlanul.
2020. jún. 26. 14:48
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem lenne jobb ha most napolnád a párkeresést? pár hónapra, 1-2 évre?
2020. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom honnan szedik azt a hülyeséget egyesek, hogy a Jó pasik szemetek, csak kihasználnak, átvágnak, majd minél rondább annál jobb a személyisége és értékrendje. Nem. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Sőt! AZ igazán genya pasik s rondák/sikertelenek között vannak, mert haragszanak az egész világra és bosszút akarnak állni.
2020. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Király! A nagyon jó top pasik szemetek, mert tudnak válogatni, az átlagos/ átlag alatti pasik pedig frusztráltak és azért szemetek. OKÉ! I don't want to live on this planet anymore!
2020. jún. 26. 14:57
 9/33 anonim ***** válasza:
37%

"Fáj vagy nem fáj sajnos bekategorizáljuk az embereket akarva akaratlanul."


Csak a menthetetlenül ostoba emberek ragadnak le ennél az egyetlen egy fajta gondolkodási modellnél, és ismétlik meg újra meg újra.

2020. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

"I don't want to live on this planet anymore!"


Szuper! Akkor ugye ez a fórum is végleg megszabadul tőled???

2020. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!