Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejjebb adtam az igényeimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeimet, akkor ez most hogy van???

Figyelt kérdés

Mindig megkaptam a 10/8,9,10-es pasikat, csak mindegyiket hajtotta a vére, szálltak virágról virágra. Úgy voltam vele, hogy jó lejjebb rakom az igényeimet. Pasi külsőre 10/5, szüleivel lakik, nincs kocsija, nincs jól fizető állása még mielőtt azt hinnétek a pénz a fontos, 2 sétálós randi után nekiállt velem flegmázni messengeren, amikor tök normálisan írtam neki. Egyébként szimpatikus volt, jó lelkű, normális.

Következő 10/4-es, alacsony, semmi extra helyes arc, találkoztunk, ami mellesleg nagyon rossz volt, mert kb csak magáról beszélt és az az igazi trógerség sütött róla.

Most akkor mi van? :D Mi lesz a jó megoldás?


2020. jún. 26. 14:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem kell lentebb adni. Egy pillanatra ne hidd el amit itt a lúzer incel fiúcskák tolnak napi szinten. Nem szabad lentebb adni! Meg kell szépen tanulni egyedül lenni és csak olyan férfiakkal foglalkozni akik külsőre és belsőre is baromira megfognak meg persze a kapcsolatba is energiát fektetnek. Bőven van ilyen pasi, nem kell lentebb adni. Egy szerencsétlen lúzerrel aki még csak nem is tetszik sose lesz értelmes párkapcsolatod.
2020. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

"az átlagos/ átlag alatti pasik pedig frusztráltak és azért szemetek."

Pedig gyakran így van.


Vagy úgy, hogy külsőre nem nagy szám, pénze sincs, de olyan a stílusa, hogy valamiért vonzza a nőket. Na ezek is kihasználják a helyzetet, és basznak jobbra-balra.

Volt egy ilyen exem, jó kis nemi betegséget kaptam tőle, aztán mikor kihajítottam, kiderült, már egy ideje megvolt az utódom.


Az öcsém is ilyen. Hátrányos külsejű, igénytelen, csóró, és sose volt problémája a csajozással, + minden nőjét megcsalta. :S


Aztán próbálkoztak nálam az ócska palik (10/4-5), én úgy voltam vele, minek foglalkozzak ilyen selejtekkel, mikor belsőleg ugyanannyi az esély, ha nem több, hogy ezek szemetek, mint a normális kinézetűek (10/7)...


És nem volt nehezebb dolgom így se, pedig őszintén megmondom, egy bizonyos szempontból alapból hátránnyal indultam (nem a külsőm miatt)...

2020. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
4-5/10 nem jelenti azt, hogy normális. Ez nem úgy működik, hogy aki csúnya, annak automatikusan jó a személyisége.
2020. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%

Keress jó pasit. Nem kell a 10es de 7 feletti legyen mert azoknak nincsen komplexusuk.

Ez olyan sztereotípia mint a kedves kövér nő, aki vidám, örül az eletnek. Na olyan nincs, a kövér ronda nők a leges leg bunkobbak.

2020. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
28%
Nem hinném hogy bárki a semmiért flegmázna egy nővel, főleg ha volt második randi is. Lehet, hogy te érted el a stílusoddal, csak ugye mindig a másik a hibás :) Meg amúgy meg is érdemled már bocs :D Én sem akarnék olyan nővel randizni, akinek én vagyok a lejjebb adott igény :D
2020. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
15. Teljesen normális voltam vele, nem volt gond a stílusommal, sőt magasztaltam, mert felnéztem rá bizonyos dolgokért.
2020. jún. 26. 16:38
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem volt szerencséd, keress tovább.
2020. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a 6-7 lenne a te szinted, mert te is "csak" 6-7 vagy. Erre nem gondoltál?
2020. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Az előző hozzàszólóknak igaza van, nem kell lejjebb adni, minden “kategóriában” vannak ilyenek, meg normálisak is, és attól, hogy valami nem annyira top pasi, még nem lesz jobb a személyisége.

Egyébként én is megfigyeltem már ezt, amit írsz... mondjuk nekem alapból soha nem a “top” pasik jöttek be, sőt akárkibe estem bele, olyan típus volt, akinek amúgy alapból jó a személyisége, viszont iszonyú sikertelen a nőknél (és a környezetemben egy barátnőm se, de még az adott srác haverjai se értették, miért pont ő kell nekem), ráadásul emiatt annyira komplexusosak voltak, hogy végül gerinctelen módon is bántak velem, közben meg szidták a világot, hogy “ők miért nem kellenek senkinek”, meg “a lányoknak csak a rosszfiúk kellenek” - és hiába mondta mindenki, hogy nem “érdemelnek meg” engem, ők úgy gondolták, én nem érdemlem meg őket.

Szóval a lényeg, hogy nyilván nem érdemes a 10/10-es, elköteleződési problémás nőcsábászokkal kezdeni, de a téged egyáltalán nem vonzó lúzerekkel sem. Keresni kell egy átlagos pasit, akinek tetszik a személyisége, és működik köztetek a kémia.

2020. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Akkor mar inkabb a 10/10-es gazemberek ala fekudnek be:)
2020. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!