Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak egy szex és jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak egy szex és jöhet a következő lány" függő lettem Tinderen. Jóképű, jó testű, intelligens férfinak tartanak és elképesztően sok lány érdeklődik irántam komoly kapcsolat céljából, de évek óta nem tudom legyőzni a függőségemet. Mit tegyek? 28/F

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 20:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
52%

Hey, a 134-es IQ-val rendelkező csajt ne oltsátok.


Ha igazat mond, akkor jó lehet vele egy randi. Igazi kihívás. Meg még az evolúcióról is sokat tud.


Nekem szimpatikus. 😁

2020. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Semmit, előbb-utóbb agyonvernek az exeid vagy a családtagjaik.

Vagy más életterületen is kiütközik a személyiségzavarod és ott ütöd meg a bokádat, esetleg le is csuknak.

2020. jún. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Ha szeretnél tenni ellene akkor sikerülni is fog, de vajon igazán szeretnéd? Nem vágysz hosszútávú bensőséges kapcsolatra senkivel? Ha nincs erre vágyad akkor fölösleges változtatnod, ha van akkor érdemes lenne más dolgokat is prioritásba helyezned a szex előtt.
2020. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!